Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Intercity: cytryna tylko w pierwszej klasie
#1
- Proszę o herbatę z cytryną.
- Mogę podać, ale bez cytryny. Cytryna przysługuje tylko w wagonach pierwszej klasy.
Odpowiedz

#2
Ja dodam że było to pociąg EIC :->
Odpowiedz

#3
Coś mi się wydaje, że pismaki ściemniają, ale przy najbliższej okazji podpytam warsiarzy Smile
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
No nie wiem... W dwójkach w EIC dostawałem często sok cytrynowy, nic tu się chyba nie zmieniło.
Odpowiedz

#5
Pod koniec września też dostałem sok cytrynowy, bez pytania. Czyżby zbyt duże koszty? Tongue
Odpowiedz

#6
Może mieli na wózku zbyt mało tych "cytrynek", to w dwójkach nie dawali, żeby nie brakło dla tych z 1 klasy.
Bo prościej wcisnąć w drugiej klasie kit, że cytryna przysługuje tylko w pierwszej, niż w "jedynce" wybrnąć z kulawego zaopatrzenia :-P
Odpowiedz

#7
Warsiarze biegają po pociągu jeżeli im czegoś zabraknie, więc wątpię.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#8
Cytat:Coś mi się wydaje, że pismaki ściemniają, ale przy najbliższej okazji podpytam warsiarzy Smile

Pytałeś się? Jestem ogromnie ciekawy czy naprawdę takie coś dzieje się na pokładzie?
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#9
Nie miałem okazji jechać jeszcze ekspresem, pojadę 27 lub 29 grudnia.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#10
Przed chwila otrzymalem w EIC Ondraszek herbate z cytryna... W klasie drugiej.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#11
zgodnie z regulaminem PKP IC w klasie drugiej przysługuej wyłącznie herbata czarna. za każdy dodatek, torebka cukru lub cytryna trzeba dopłacic 1 zł .
Odpowiedz

#12
Kilka lat temu, jadąc Neptunem z Gdańska do Warszawy, omyłkowo do kawy zamiast śmietanki dostałem sok cytrynowy i zauważyłem to dopiero po wlaniu do kawy.
Musze przyznać, że kawa z sokiem cytrynowym nie była zła, a wręcz podziałała bardzo wzmacniająco. Nie wiem czy ktoś z was pił kawę z sokiem z cytryny i jakie wrażenia.
Sory za mały odbieg od tematu, ale do dziś pamiętam tę podróż dzięki tej nietypowej kawie.
Odpowiedz

#13
Zgodnie z zasadami warsu nie kupisz nic w wózku z poczęstunkiem. Najwyżej grzecznościowo dostaniesz, gdy ktoś przed Tobą zrezygnował z poczęstunku.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#14
Czy naprawdę w IC dają sok z cytryny do kawy? Jak to smakuje?
Odpowiedz

#15
wrodomin, nie przeczytałaś, że stało się to przypadkowo?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.