Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Intercity: cytryna tylko w pierwszej klasie
#16
wrodomin napisał(a):Czy naprawdę w IC dają sok z cytryny do kawy? Jak to smakuje?
Tego nie da sie opisać, najlepiej sam spróbuj...
Odpowiedz

#17
wrodomin napisał(a):zgodnie z regulaminem PKP IC w klasie drugiej przysługuej wyłącznie herbata czarna. za każdy dodatek, torebka cukru lub cytryna trzeba dopłacic 1 zł .

Jakoś na przełomie roku dostałem cytrynkę do herbaty bez uwag.
Odpowiedz

#18
Jak ładnie zagadasz to i dwa wafle dostaniesz Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#19
Nigdy zagadywać nie musiałem, żeby cytrynę dostać Wink
Odpowiedz

#20
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... lkami.html

Tym razem-mam nadzieję- w obu klasch... jabłka.

Czyżby akcja "na złość Putinowi zjedz jabłko"? Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#21
Jeżeli to ma być w ramach akcji mającej niwelować obostrzeżenia Putina, to jest to żenujące. Podziękuję i nie przyjmę.
Odpowiedz

#22
No i dobrze ja z chęcią zjem Twoją porcję.
Odpowiedz

#23
Mariusz W. napisał(a):Jeżeli to ma być w ramach akcji mającej niwelować obostrzeżenia Putina, to jest to żenujące. Podziękuję i nie przyjmę.
Z chęcią przeczytam twoje wyjaśnienie. :]
Odpowiedz

#24
Barciur napisał(a):Z chęcią przeczytam twoje wyjaśnienie. :]
Proszę bardzo.
Nie jesteśmy stroną tego całego konfliktu. Krym nie został nam zabrany, Noworosja też ma się nijak do naszego państwa. Włodarze Polski jako jej reprezentanci całkowicie niepotrzebnie wtykają nochala w to zamieszanie i to oni są odpowiedzialni za objęcie ograniczeniami polskich towarów w Rosji, w tym osławionych jabłek. Nie zamierzam im pomagać w przezwyciężeniu ograniczenia eksportu polskich towarów.
Odpowiedz

#25
To nie jest odpowiednie miejsce na tego typu rozmowy, ale w polityce trzeba przewidywać nie o jeden krok do przodu, ale o dwa albo i trzy. Dlatego silna Ukraina jest nam potrzebna jako bufor przed imperialnymi zapędami Rosji.
Odpowiedz

#26
Żaden bufor nie jest nam potrzebny. I tak graniczymy bezpośrednio z Rosją. W momencie gdy liczebność wojska jest na żenującym poziomie, polikwidowano mnóstwo jednostek wojskowych, uzależniono obronność Polski od niby sojuszników – pisanie o wyprzedzeniu imperialnych zapędów Rosji jest mrzonką. I wcale nie usprawiedliwia to wtykania nochala w nie swoje sprawy, bo najlepiej zawsze wychodzą kraje neutralne. Polityka konfrontacji nigdy nie prowadzi do niczego dobrego, tylko zaognia cały konflikt, w którym nie ma jasnego podziału na dobrą i złą stronę, bo obie mają po równo na sumieniu. A ostatecznie stracą na tym zwykli ludzie, czyli my.

Z mojej strony koniec odejścia od tematu, ewentualnie się wydzieli.
Odpowiedz

#27
Dobre posunięcie.
Organizowali przetarg? :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#28
PZP nie działa w usługach reklamowych i gastronomicznych.
Odpowiedz

#29
Cytryna tylko w pierwszej klasie, a wars tylko w EIC i IC. Od grudnia z pociągów TLK nikną wagony barowe:
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... owych.html
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#30
Szkoda gadać...
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.