Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Intercity: cytryna tylko w pierwszej klasie
#46
Moje obserwacje poczęstunkowe w okresie świąteczno-poświątecznym.

26.12 - EIC Morskie Oko - brak wagonu restauracyjnego, brak poczęstunku. W dodatku skład ciągnęła EP07-1025 (przed Idzikowicami poszła para siników, w efekcie do Zakopanego pociąg dojechał ok. 45 minut po czasie.)
26.12 - Tatry - kawa w wersji "zrób to sam", czyli wrzątek, saszetka Nescafe, saszetka cukru, saszetka zabielacza w proszku, mieszadełko. Brak wafelka.
28.12 - EIP z Warszawy do Trójmiasta (ten po 8 w stolicy) - zestaw kawowy jak w Tatrach. Skusiłem się na soczek. Miło się zaskoczyłem - zamiast 0,2l w kartoniku, podali 0,3l Tymbarku w butelce. Wafelka brak.
28.12 - ostatne BWE na trasie Poznań - Warszawa - brak restauracyjnego. Był wózkarz, ale częstował tylko mineralną (z gazem lub bez).
Odpowiedz

#47
Afrika_Bambaata napisał(a):26.12 - EIC Morskie Oko - brak wagonu restauracyjnego, brak poczęstunku.
Podobno była obsługa z wózka.
Odpowiedz

#48
Od 14 grudnia standardem jest kawa "zrób to sam". Ostatnio jechałem opóźnioną 180 minut Polonią, rozdano dodatkowo drugi poczęstunek, tym razem z wafelkiem (tym z Tago), wczoraj w Wysockim z Gdyni również brak restauracyjnego.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#49
Mariusz W. napisał(a):
Afrika_Bambaata napisał(a):26.12 - EIC Morskie Oko - brak wagonu restauracyjnego, brak poczęstunku.
Podobno była obsługa z wózka.

Nie było wózka, jechałem na całej trasie i nikogo nie widziałem, żeby chodził z poczęstunkiem.
Odpowiedz

#50
Jak tak dalej będzie to pasażerowie IC będą czekali na opóźniony pociąg bo przyzwyczają się do wafelków albo będą żądali kanapek bo od wafelków zęby im się popsują.
skalt
“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20
czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą
rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.”
- Henry Ford
Odpowiedz

#51
rustsaltz napisał(a):Cytryna tylko w pierwszej klasie, a wars tylko w EIC i IC. Od grudnia z pociągów TLK nikną wagony barowe:
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... owych.html
A tymczasem…
Cytat:Od tego tygodnia w dwóch pociągach TLK kursują ponownie wagony barowe - są to TLK 82100/28100 "Gałczyński" (Szczecin Gł. - Lublin) i 81104/18104 "Rybak" (Szczecin Gł. - Białystok).
źródło: http://kolej.mkm.szczecin.pl/news/14426 ... -w-TLK-ach
Odpowiedz

#52
He, he... Czyżby w najwyższej klasy pociągach handelek nie szedł, że trzeba wrócić do ludu? :-) A to dobre... :-P
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.