Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilety za 1 zł
#16
A czemu nietrafiony, może rozwiniesz merytorycznie.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#17
Kupiłem dla kolegi w Polsce 2 bilety po 4,42, chciałęm kupić jeszcze jednego za 0,49 zł ale mój bank nie autoryzował transakcji. Być może transakcja z Polski na $0.16 po dwóch transakcjach na $1.51 wydała im się podejrzana :lol:
Odpowiedz

#18
Drugi dzień próbuję i mam serwer przeciążony. Nie wierzę, że komuś się udało cokolwiek kupić Tongue
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#19
Jak pisałem i podtrzymuję dalej. To kpina a nie promocja. Rozumiem, że PR nie ma u siebie asów z informatyki ale chyba nawet jakiś pół-inteligentny informatyk powinien przewidzieć, że jak zainteresowanie wzrośnie to trzeba mieć więcej serwerów i szybsze łącze (co przy kosztach uruchamiania pociągów nie jest dużym wydatkiem). Tak zamiast reklamy jest antyreklama.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#20
Gordon napisał(a):A czemu nietrafiony, może rozwiniesz merytorycznie.

Mamy jednych z najlepszych informatyków na świecie. Informatyzacja polskich firm rozbudowuje się w błyskawicznie. Jeszcze kilka lat temu systemy ERP były raczkujące lub w bardzo dużych firmach. Dziś ERP jest już standardem w każdej szanującej się firmie produkcyjnej.

To że PR zaliczyło wtopę nie oznacza że cały rynek jest do bani. Są informatycy i "informatycy", lecz pseudofirmy szybko giną gdzieś w tłumie.
Odpowiedz

#21
OK ale informatyzacja firm PAŃSTWOWYCH nie szła i nie idzie dobrze. PR są co prawda samorządowe ale na pewno nie prywatne. Więc w dalszym ciągu informatyzacja po polsku. Tak samo jak w innych państwowych instytucjach. Np. jeszcze parę lat temu na policji pisano na maszynach do pisania. A zobacz na system PKP-IC nawet biletu z przesiadką nie kupisz.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#22
Dobra, poprawka, udało mi się kupić bilet na IR Galicja za 49 groszy Big Grin
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#23
Siedzicie nad komputerem i klikacie cały czas przez godzinę aż w końcu się zaloguje czy co, bo sorry ale mnie tam się jeszcze zalogować nie udało ani razu.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#24
Problemem są finanse, każdy kupuje taki system na jaki go stać. Aczkolwiek podejrzewam że to nie jest wina systemu lecz jego obsługi i serwerów.

Cytat:firm PAŃSTWOWYCH nie szła i nie idzie dobrze

Znów finanse.

Cytat: A zobacz na system PKP-IC nawet biletu z przesiadką nie kupisz.

Tu dochodzi drugi czynnik, "niedasizm". Nie wiem czy komuś się nie chce czy po prostu czegoś nie potrafi. Tak naprawdę wszystko można rozwiązać za pomocą jakiegoś algorytmu tym bardziej że tam pracuje cały sztab IT. Być może zamiany były by zbyt dużą ingerencją w system, no ale kiedyś to trzeba zrobić
Odpowiedz

#25
Ale strona internetowa sprzedaży to tylko front-end, i tak to się musi łączyć z tą samą bazą danych sprzedanych biletów co kasa, a kasa sprzedaje z przesiadką.

Wracając do PR udało się zalogować ale przy wyszukiwaniu połączenia wywaliło, że serwis przeciążony czy coś, czyli znowu się nie udało nic kupić.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#26
Cytat:Jak się okazuje, system internetowy Przewozów Regionalnych pozwalał sprzedać maksymalnie…trzy bilety w ciągu minuty. Oznacza to, że od uruchomienia promocji był praktycznie bez przerwy w pełni obciążony. Przewoźnik zwiększył możliwości do 5 biletów na minutę, czyli może sprzedać 7200 biletów na dobę. W tym tempie promocyjna sprzedaż potrwałaby aż do świąt. – Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej usprawnić sprzedaż i każdy mógł kupić bilet – dodaje Milewska.

Koń by się uśmiał ;-D

źródło: Rynek Kolejowy
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#27
No to nieźle polecieli...
A mnie po godzinie udało mi się kupić bilet powrotny na Galicję Big Grin
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#28
Zaczęło coś działać, kupiłem już 3 bilety po jeden złoty, ale niestety pech miałem na koncie tylko 3 zł... Ale lece do wpłatomatu to pokupuje się też i takie po 10 zł, np. pojadę sobie do Wawy.

EDIT:

OK kolega mi przelał i kupiłem do Warszawy. Jeszcze patrzę czy nie ma jakichś interesujących biletów po 1 zł albo po 9 zł. Na razie mam już 5 biletów z tej promocji. Szkoda, że z Krakowa tak mało IR jeździ. Ale i tak fajne to PR !!! SmileSmile

[ Dodano: 2013-12-16, 18:04 ]
Cytat:Nie prowokuj! //przem710
O co znowu chodzi :? :?

Dzisiejsze zakupy ;-D ;-D ;-D :

[Obrazek: Przechwytywanie2.jpg]
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#29
Gordon napisał(a):Siedzicie nad komputerem i klikacie cały czas przez godzinę aż w końcu się zaloguje czy co, bo sorry ale mnie tam się jeszcze zalogować nie udało ani razu.
Mi to działą tylko w nocy polskiego czasu.

To będzie tylko do końca stycznia? Potem już nie będzie nic tego typu?
Odpowiedz

#30
Pewnie jeśli się sprawdzi, jeśli PR nie będą po tej promocji jeszcze bardziej pod kreską to może przedłużą promocję.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.