Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilety za 1 zł
#1
http://finanse.wp.pl/kat,1033703,title, ... omosc.html

O i to jest to! Bardzo dobry plan, szkoda jednak, że tylko w PR bo większość dalekobierznych ma IC które zamiast wprowadzić podobnych promocji przerabia TLK na droższe ekspresy (patrz linia Wawa-Trójmiasto).
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#2
Plan do czego? Absurd jak dla mnie, ta spółka powinna zaprzestać działalność, a nie bawić się w jakieś śmieszne promocje, zadłużając się tym samym jeszcze bardziej.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#3
Jeden pasażer jest pomijalny dla kosztów uruchomienia pociągu, więc nie sądzę, żeby ta promocja w znaczący sposób przyczyniła się do zatonięcia okrętu ze strzałkami na burcie Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
Każdy bilet powinien tyle kosztować. Jakość usług świadczonych przez PR nie jest więcej warta Smile
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#5
Ciekawe na jak długo ? Przypomnijcie sobie historię z Biletem Sąsiedzkim ...najpierw hucznie i głośno 2 zł , potem po cichu 3 zł .... aż tu nagle w zupełnej ciszy i bez echa oferta zniknęła !
Do dzisiaj nie wiem dlaczego ?
Odpowiedz

#6
Może słaba promocja, brak wiedzy na ten temat wśród pasażerów.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#7
dawidkol, od 15 grudnia zawieszona zostaje także promocja "Tani bilet"...
Odpowiedz

#8
Ciekawe jakie będą pule i na jakie trasy tych za 1 zł ?
Odpowiedz

#9
Dynamiczny model sprzedażowy to bardzo dobre rozwiązanie, chyba jedyne wyjście w obecnej sytuacji spółek kolejowych. Taki system wiąże klienta z marką i spółką - pasażer odwiedza stronę, sprawdza ceny, śledzi regularnie ofertę, prawdopodobnie po kilku tańszych przejazdach uzna, że może jednak za przejazd zapłacić więcej (gdy pula biletów za 1/9 zł się skończy). Tak też miałem z PolskimBusem - kiedyś akceptowałem wyłącznie 1-10 zł, teraz jestem w stanie zapłacić i 20, 30 zł, bo jakość przewozu mi odpowiada i związałem się już z marką.

Lutek napisał(a):Plan do czego? Absurd jak dla mnie, ta spółka powinna zaprzestać działalność, a nie bawić się w jakieś śmieszne promocje, zadłużając się tym samym jeszcze bardziej.
Bawimy się w udawanie ekspertów od ekonomii? Dopiszmy jeszcze, że rząd powinien podać się do dymisji - to już domknie polaczkowatość w stopniu maksymalnym.

Jestem chyba zbyt prosty i głupi, ale uważam, że lepiej pojechać z 8 osobami w przedziale po 9 zł każda niż śmigać z pustym przedziałem ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#10
Sprzedaż biletów za złotówkę działa, kupiłem cztery sztuki, chociaż strona muliła i zawieszała się co chwilę. Minusem jest to, że każdy bilet w tej promocji trzeba kupować oddzielnie, gdy wybiera się przesiadkę, to system wybiera normalną taryfę.

http://przewozyregionalne.pl/super-bilet
Odpowiedz

#11
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.biletyregionalne.pl">www.biletyregionalne.pl</a><!-- w --> - mam tylko napisane, że łączenie i nie ładuje się. Czyżby takie zainteresowanie, że serwery padły? Też Wam się nie ładuje?
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#12
Od północy tak działa, że co chwilę się zawiesza. Z ciekawości sprawdziłem po ile teraz są bilety, które upolowałem za 1 zł. Z powodu obciążeń strony miałem cierpliwość tylko do jednego biletu, Poznań -> Puławy teraz jest od 9 zł.
Odpowiedz

#13
9 zł to też OK ale informatyzacja typowo po polsku. Rozbudowywujemy ofertę ale żeby kilka nowych serwerów dokupić czy choć szybsze łącze na tą okazję to już nikt nie pamięta i potem strona nie chodzi. A było chyba logiczne, że zainteresowanie więc i ruch na stronie wzrośnie. Czy widział ktoś by strona Polskiego Busa się wieszała? A też mają promocje.

EDIT (13:47):

Teraz na stronie jest "Serwis jest przeciążony. Prosimy spróbować ponownie później." I teraz weźmy na przykład taką sytuację, że jest ktoś kto ma gdzieś tą promocję i chce kupić jakiś zwykły bilet odcinkowy bo akurat gdzieś zaplanował jechać. Niestety ale na takie promocje należy najpierw przygotować system informatyczny.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#14
Gordon napisał(a):Czy widział ktoś by strona Polskiego Busa się wieszała? A też mają promocje.
Tak, widziałem kiedyś gdy udostępniono bilety na nowy okres. Kilka minut po rozesłaniu maili z informacją o nowych biletach wystarczyło do zawieszenia się strony.


Dobrze, że coś kombinują. Ciekawe czy to jednorazowa akcja, czy później będą kolejne promocje. Jeśli tak, to wtedy zobaczymy czy od strony technicznej coś się zmieniło.
Teraz pojawia się komunikat:
Cytat:Witamy w biletyregionalne.pl.
Z uwagi na dużą ilość kupujących prosimy poczekać w kolejce na zwolnienie miejsca.
Przepraszamy za utrudnienia.

A zapowiadali, że:
PR napisał(a):Bilety w ramach nowej promocji dostępne są wyłącznie przez internet, dzięki czemu ich zakup trwa zaledwie kilka minut. W internetowej kasie biletowej nie ma kolejek!
Okazuje się, że nawet w internetach są kolejki i zakupy mogą potrwać kilkadziesiąt minut :-)
Odpowiedz

#15
Cytat:9 zł to też OK ale informatyzacja typowo po polsku

Kompletnie nietrafiony argument ;-)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.