Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy sądzicie, że PESA wejdzie na giełdę?
#1
Nie znam się za bardzo na giełdzie i nie gram, bo to zresztą się trzeba znać kto jak przędzie by wiedzieć co kupować. No ale w kolei to ja wiem co się dzieje. Jeżeli PKP Cargo czy Newag dało zarobić 20% wystarczyło kupić akcje w przedsprzedaży i sprzedać od razu po otrzymaniu. To PESA mogła by być hitem z pewnym zarobkiem z 50% na starcie. Zresztą przy informacji o NEWAGU było, że inwestorzy czekają na PESĘ. Sądzicie, że PESA wejdzie na giełdę? I czy warto gdyby weszli postawić na nich ile się da (kupić max akcji ile będzie się dało na początek). Pytanie do osób które się znają na giełdzie. No a po za tym fajnie by było mieć akcje spółki kolejowej.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#2
Myślę, że na początek trzeba by mieć jakiekolwiek informacje o tym, jak działa giełda, by na niej inwestować w cokolwiek. No i muszę Cię zmartwić-od wielu lat nie ma papierowych akcji, więc nie dostaniesz fizycznie w ręce spółki kolejowej Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
Wedlug zapewnien prezesa PESA nie wejdzie na gielde.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dlaczego Pesa zrezygnowała ze swojego patrona? Mariusz W. 2 2 742 12.06.2014, 17:40
Ostatni post: Mariusz W.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.