• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korwina nowoczesne poglądy
#1
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1ac4d

Zlikwidujmy tramwaje i "nie będzie niczego" (zwłaszcza korków). Zanosi się na kolejną kompromitację pana Janusza :-D


P.S. Czy głupota włodarza pewnej wsi koło Zabrza aż tak mocno działa na innych?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz
#2
A ten m±dry Pan by³ na przyk³ad w Gdyni kiedy¶? Bo ja osobi¶cie by³em zaszokowany (pozytywnie) ilo¶ci± przemykaj±cych po ulicy autobusów i trolejbusów, i co z tego wynika³o, ma³± ilo¶ci± blachosmrodów. Czyli jednak wychodzi na to, ¿e to komunikacja miejska jest jedynym sposobem na rozwi±zanie korków. I porównuj±c to do komunikacji u mnie w £odzi, to niestety poziom w moim mie¶cie jest ¿enuj±cy, i ¿aden £TR tego nie zmieni³.
  Odpowiedz
#3
Cóż tak to jest jak do władzy chcą się dostać ludzie którzy nie mają pojęcia o rządzeniu transportem i wymyślają własne teorie komunikacji które mogą bez problemu nominować do Nobla :-D . Komunikacja miejska to kręgosłup komunikacyjny miasta jeżeli jest dobrze zarządzania musi odnieść sukces, a tak rządzą ludzie którzy nawet nie wiedzą co to jest "tramwaj" i wchodzą rożne problemy. Ten Pan publicznie się ośmieszył, nie dlatego że jesteśmy miłośnikami szyn lecz opowiada historie rodem z archiwum X w dodatku chce kandydować na prezydenta Warszawy.
  Odpowiedz
#4
Zawsze bałem się tego co mówi Pan Janusz, on najchętniej zaorałby wszystko, co kolejowe. W dzieciństwie chyba w pociągu musiał przeżyć jakąś traumę. Rzeczywiście, jego teorie są tak nowatorskie, że na coś na pewno zasługującą, niekoniecznie na Nobla :-P
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
  Odpowiedz
#5
Nie musicie się bać Pana Janusza. Ona zawsze miał - powiedzmy -"ciekawe poglądy" :-D . Jest on nieszkodliwym oszołomem. Znam go od 15 lat. On nigdy nic nigdy nie zrobił i chyba już na szczęście nie zrobi. On działa na zasadzie naszych "gwiazd" że nie ważne jak o nas piszą i mówią, ważne, żeby tylko mówili hiehie. On po prostu płynie na swojej pseudo wygranej w wyborach prezydenckich (4 miejsce). Pamiętajcie, że w sprawach transportu publicznego w mieście dużo do powiedzenia ma także rada miasta, a nie sądzę, żeby UPR czy też inna mała partyjka Janusza mogła by wygrać wybory zdobywając większość w ratuszu :lol: . A co do transportu w W-wie to jest on dość udany. Miasto jako jedne z nielicznych w polsce inwestuje w tramwaje i transport szynowy. :-) Szkoda, że u nas na śląsku tylko się likwiduje (niczym zgodnie z teorią Janusza :-D ).
Jeśli masz pytania odnośnie GKW to napisz do nas na gg: 31183487 - odpowiemy na pytania Smile)
  Odpowiedz
#6
Byłbym w głębokim szoku, gdyby poglądy te były głoszone przez człowieka zdrowego na umyśle. Całe szczęście, że JKM swoimi słowami już nieraz udowodnił, że za takiego go raczej postrzegać nie można. Jest albo chory psychicznie człowiekiem albo jakimś fantastą...dlatego też to co mówi należy traktować z dużym przymrużeniem oka.
Swoją drogą chciałbym kiedyś przeprowadzić taki eksperyment i pozwolić mu przez 10 lat rządzić naszym krajem. Po roku najdalej ludzie pewnie wzniecili by rewolucje o obalili jego władzę.
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Toruń] Nowoczesne przystanki tramwajowe od listopada 2013 ET40 0 2 067 26.05.2012, 17:06
Ostatni post: ET40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości