Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rogatywka z logo PKP
#1
Witam, mam pytanie, otoż wie może ktoś z was gdzie można by kupić rogatywke z logo PKP, trumienka w rozmiarze 60 ?
Oprócz allegro ;-)
Dziękuje za odpowiedz
Odpowiedz

#2
http://www.sklep-wph.com.pl/category.php?id_category=83
Odpowiedz

#3
Dzięki, ale miałem na myśli używaną,, poprostu żle sie wyraziłem.
Kolor czapki granatowy :-P
Edit: Chodzi mi o używana, gdyż jest trochę tansza ;-)
Odpowiedz

#4
Jeśli ktoś ma lub wie gdzie to kupić, byłbym wdzieczny za informarcje.
Mam na myśli używaną.
Odpowiedz

#5
http://www.sklep.mitchell.com.pl/pkp-c-26_40.html
Tutaj masz tańsze czapki. Niestety, używane czapki bardzo trudno dostać. Polowałem na używaną, granatową od dłuższego czasu, już prawie miałem, lecz zagapiłem się i przeoczyłem koniec licytacji (allegro). "Poszła" za 25 zł.
W w.w sklepie kupiłem sobie czapkę dyżurnego ruchu i doskonale mi służy od roku.
Odpowiedz

#6
Lato napisał(a):przeoczyłem koniec licytacji (allegro). "Poszła" za 25 zł.
W moim przypadku, ktoś przebił mnie o 1 zł. :->
Cena do licytacji wynosiła 19, 99 zł.
Zalicytowałem za 25. Potem zaproponowałem przez maila 30 zł. W końcu poszła za 26 złotych.. ]->
Lato napisał(a):W w.w sklepie kupiłem sobie czapkę dyżurnego ruchu i doskonale mi służy od roku.
Czyli polecasz ten sklep?. Co do samej czapki, z moim rozmiarem głowy: 60,
bedę musiał tam zakupić powyższą czapkę.
Ps: Witaj na forum ;-)
Odpowiedz

#7
To nie jest taki sklep, że sklep tylko podobno dopiero robią tam te czapki. Nigdy nie korzystałem z tego sklepu internetowego tylko członek rodziny mieszkający w Skierniewicach poszedł tam, zamówił, a następnie osobiście odebrał, ale podobno przemili ludzie. Facet powiedział, że gdyby rogatywka okazała się za mała bądź za duża są w stanie ją wymienić.
A teraz moją nie oddałbym za żaden majątek. Już ją "ochrzciłem" na paradzie w Wolsztynie :-D Pewnie wielu ludzi tak myśli, więc nie chcą sprzedawać rogatywek.

Cytat:Ps: Witaj na forum ;-)
Też mi miło :-)
Odpowiedz

#8
Lato napisał(a):Już ją "ochrzciłem" na paradzie w Wolsztynie
Mogę wiedzieć, co miałeś na myśli? ;-)
Co do samej czapki, poprostu podobają mi się rzeczy z logo PKP S.A :-P
Gdyż mam już mundur, który na guzikach ma logo, znakownik , krawat itd...
Odpowiedz

#9
Podczas Zawodów Maszynistów sadza leciała z kominów i tak pozostały czarne plamki, które na czerwonym dosyć wyraźnie widać. ;-D

Tia... ja mam tylko w.w rogatywkę, lizak ISDR'a, gwizdek typu kolejowego z kiosku RUCHU oraz guzik... najcenniejsza rzecz, którą mogę mieć, gdyż jest to pamiątka po moim pradziadku, konduktorze, który jeździł przez ponad 20 lat z parowozami i widział dokładnie zmiany na kolei - od parowozów, aż po pierwsze EU07 i EN57. Ostatnie lata jego pracy spędził już na pociągach z elektrowozami lub na EZT. Niestety nie znam więcej szczegółów, bo nie zdążyłem już dokładniej zapytać dziadka, który też pracował jakiś czas na manewrach. Mój tata nie chciał i nie został kolejarzem, więc mamy lukę, ale ja jakoś zaraziłem się tym i chcę być tym kolejarzem lecz stoi mi na przeszkodzie jedna, bardzo wkurzająca sprawa, czyli wzrok, a zasadzie jedno oko.

Kurczę robię spam, ale po prostu lubię opowiadać tę historię, a właśnie od tego guzika wszystko się zaczęło.
Odpowiedz

#10
Lato napisał(a):Kurczę robię spam, ale po prostu lubię opowiadać tę historię
Mi to nie przeszkadza , chetnie poczytam. ;-)
Lato napisał(a):Tia... ja mam tylko w.w rogatywkę, lizak ISDR'a, gwizdek typu kolejowego z kiosku RUCHU oraz guzik...
Jak chcesz wiedzieć to napiszę zbieram wszystko co związane jest z pracą konduktora. W temacie' Co kolejowego macie w domach" napisałem co mam.
Lato napisał(a):gwizdek
Własnie kupiłem na allegro, z białym logo PKP.
Odpowiedz

#11
Lato napisał(a):chcę być tym kolejarzem lecz stoi mi na przeszkodzie jedna, bardzo wkurzająca sprawa, czyli wzrok, a zasadzie jedno oko.
http://www.forumkolejowe.pl/4026.htm?hi ... ady+wzroku
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Logo PKP Rico221 1 2 020 18.03.2017, 09:51
Ostatni post: Dyżurny ruchu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.