Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjecia pociągów, a mechanicy i inni pracownicy kolei
Ten film został nakręcony podczas DTK na terenie Lotosu gdzie pod okiem maszynisty każdy mógł się przejechać, ja również jechałem więc nie rozumiem w czym problem?. Zdaje się że na filmie jest jeden z naszych użytkowników ;-)
Odpowiedz

Aaaa... to chyba,że tak.W takim razie przepraszam.
Maszynista-stażysta 
Odpowiedz

Swoją drogą jako miłośnicy kolei to powinni się trochę znać nad obsługą urządzeń na tak znanej wszak maszynie ;-)
U nas na skansenie jeszcze jak organizowaliśmy imprezy to jeśli ktoś chciał sobie pojeździć to też miał z tym kłopoty, natłumaczyłem ja się wtedy a i tak zawsze wracałem maszyną, bo jak już ktoś ruszył i pojechał to potem nie umiał wrócić choć w LDH jest to tak proste jak w samochodzie zmiana biegów.
Pozdrawiam kolejowo z Opola!
*ARTUR*
Odpowiedz

Nie każdy musi wszystko wiedzieć, prawda? Ja również miałem problem z ruszeniem tyle że Traxxem, nie zawsze można się wszystkiego nauczyć bo gdzie?
Odpowiedz

Ciekawe, jak to będzie jutro czy osoby, które mają możliwości przejazdu lokomotywami LOTOSu dadzą sobie radę i ruszą czy także będą potrzebowali długiego instruktażu.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

A w Wolsztynie parowozami z planowymi pociągami jeżdżą MKole co nawet po polsku nie rozumieją i nikt dymu nie robi.
Odpowiedz

...
Odpowiedz

To tak przy okazji.

http://www.fotokolej.pl/img12750.search.htm
Odpowiedz

Z tym większy problem mają MKM, do dziś myślałem, że fotografujących MK te nieprzyjemności nie dotyczą.
Jaro

Odpowiedz

Tak tak, dzisiaj fotografując jeden z autobusów mogłem dowiedzieć się od kierowcy o tym, że potrzebuje zgody na fotografowanie JEGO wizerunku...żenada
Odpowiedz

Art. 81 ust. 1
Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.


Nigdy nie wiadomo do jakich celów fotograf wykorzysta to zdjęcie. Kiedyś stałem na światłach podeszła dziewucha i szybko wykonała zdjęcie. Niby robiła to zdjęcie tramwajowi.. Ta akurat. na pewno sfotografowała tez mnie, motorniczego. Potem będzie się przed psiapsiółkami chwaliła, że ten gwiazdor prowadzący tramwaj (JA) to jej facet Smile
Yo pasa de todo!
Odpowiedz

A nie jest tak, że artykuł 81 ust. 1 dotyczy tylko wyraźnego wizerunku?
Jaro

Odpowiedz

mrug napisał(a):Niby robiła to zdjęcie tramwajowi.. (...) Potem będzie się przed psiapsiółkami chwaliła, że ten gwiazdor prowadzący tramwaj (JA) to jej facet Smile

No no no, to trzeba mieć wyobraźnię :lol: :lol:

Ja tam nie miałam nigdy specjalnych incydentów z SOK-iem robiąc zdjęcia na dworcu czy jego okolicach. Często tylko się dziwnie gapią, bo jak można pstrykać fotki lokomotywom? Smile Maszyniści natomiast czasem zaczepiają, niektórym wydaje się, że zdjęcie robię im i chcą odbitki :-|
Odpowiedz

Jedni chcą odbitki a dzisiaj też jeden z kierowców widząc mnie z aparatem zapytał na jakiej stronie będzie mógł siebie zobaczyć ;-)
Odpowiedz

Katarzyna, Przynajmniej maszyniści są bardziej mili jak widzą kobietę, która robi zdjęcia i to jeszcze pociągu, który oni prowadzą. Dawniej, gdy chodziłem na stacje czy szlak nagrywać brałem koleżanki ze sobą. Sprawdzona metoda na Rp1 ;-D
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia kolei lat 70' Alek 0 524 11.01.2023, 15:48
Ostatni post: Alek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.