Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EP07-174 z żółtym czołem
#76
Cytat:To zdaj sobie sprawę że są ludzie którzy nie przepadają za wiejskim tuningiem czy wszystkimi kolorami świata w jednym składzie. Jestem tradycjonalistą i uważam że 2 klasa zielona, pierwsza klasa czerwona, niebieskie śpiochy, czerwone bary i zielone plus pomarańczowe maszyny to był porządek, jasność i łatwy wzór który nawet niekumaty pasażer rozwiąże. A co mamy teraz?

Myślisz że mi nie przeszkadza? Robisz aferę z jednej lokomotywowy na 300, to wyjątek nie reguła co uważam że zwykłe czepialstwo.

Cytat:Wrzucenie choćby tego zdjęcia z datą dniem i godziną http://www.facebook.com/...60663284 czym nazwiesz?

A kogo to problem? Maszynista będzie miał nauczkę czego się nie robi, jeżeli ktoś nie ma nic do ukrycia nie ma się czego obawiać. A skoro tak bardzo przeszkadza Ci fotografia, kolej, miłośnicy, kamery, i wszystko to na co narzekasz wejdź do piwnicy i nie wychodź. Ah zapomniałem tam jest ciemno i tak będziesz narzekał.

Poza tym zasadnicza kwestia odróżnij tych którzy robią zdjęcia w jakimś celu od tych który robią by robić, w podpisie masz link do mojej galerii. Przeglądnij sobie poszukaj zdjęć które komuś zaszkodziły. Ale oczywiście Ty jak zwykle ładujesz wszystkich do jednego worka, więc jak to ująłeś "za wąski horyzont"?
Odpowiedz

#77
Kryniczanin napisał(a):Dzisiaj ten lokomotywowy środek wymiotny

Jeśli uważasz że takimi zwrotami stajesz się dowcipny, to gratuluje... poczucia humoru.
Sorki za EOT, ale przeglądałem forum podczas kolacji, a tu tekst przez którego bym o mało ...

Kryniczanin napisał(a):koło 13 targały ją wyglądające na poziomie 7-ki na Płaszowie.

Tutaj też Ameryki nie odkryłeś, bo na Płaszowie to akurat jest standard że jedna lokomotywa spycha kilka na tor odstawczy.

Oto dowód, fotka sprzed dwóch tygodni:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#78
Adams napisał(a):przeglądałem forum podczas kolacji, a tu tekst przez którego bym o mało ...
To swoją drogą też nie było śmieszne, a jeśli to prawda to radzę nad tym popracować bo coś nie tak z odruchami bezwarunkowymi.. ;-)

Może się podobać albo nie, mnie się również nie podoba i uważam że jeśli malowanie było wyjątkowo brzydkie to kij z historycznością (zwłaszcza z taką że to nie malowanie fabryczne jak już było wcześniej wspomniane)
Odpowiedz

#79
Jak będziecie tak marudzić, to w przyszłości możecie co najwyżej pomarzyć o powrocie do barw historycznych wybranych lokomotyw.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#80
No mnie ona nie przeszkadza jakoś, niech sobie jest jedna. Jeśli u kogoś ma to poskutkować bananem na twarzy to czemu nie, na zdrowie :-)
Odpowiedz

#81
Ja mam jedno rozwiązanie, wszystkie lokomotywy na czarno. Będzie spokój, nie będzie odruchów wymiotnych :-P
Odpowiedz

#82
przem710 jak np. Gagar STK to jestem za :-D
Odpowiedz

#83
Panowie, w kwestii gustów się nie dyskutuje, więc proponuję zakończyć w końcu dyskusję, czy EP07-174 jest ładna, czy nie. Amen.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#84
Tylko tu wcale nie chodzi o to czy jest ładna czy też nie. Osobiście kolorystyka mnie nie zachwyca jak zapewne niektórzy sądzą. Myślę że jest wielu którzy wiedzą o co chodzi, a jeszcze więcej tych który nigdy tego nie pojmą ;-)
Odpowiedz

#85
Dobrze że na chociaż jednym loku żółte czoło wróciło. To malowanie JEST HISTORYCZNE i bardziej rozpoznawalne i ciekawsze niż malowanie świnia, denaturat, budyń czy jednolita zieleń. Obowiązywało praktycznie na wszystkich lokach przez ponad 2 dekady i tylko głupiec będzie to bagatelizować.

Są ludzie którym się to malowanie podoba i dobrze, że choć jeden lok wrócił w tym malowaniu, a już rzygać mi się chce jak czytam wypowiedzi Kryniczanina itp. Nie podoba wam się to można się o tym wypowiedzieć, ale nie trzeba do tego używać takich słów, więcej asertywności.

Cieszę się, że są ludzie w kraju dzięki którym udało się tak pomalować tego loka.
Odpowiedz

#86
Zgadzam się z tym, co napisał rustsaltz. Na pewno to malowanie wzbudza jakieś emocje, ale stąd już niedaleko do zupełnie niepotrzebnej tu agresji.

Ja chciałbym spotkać kiedyś tę siódemkę gdzieś bardziej na Mazowszu. Niestety ominęły mnie czasy malowań z żółtymi czołami, a w przypadku ostatniej w okolicy SU45 z żółtym czołem zmarnowałem najlepszą okazję na fotki i teraz tylko patrzę z daleka jak w oczach niszczeje.
Odpowiedz

#87
EP07-174 można spotkać w Warszawie. Trzeba mieć po prostu farta.
Odpowiedz

#88
Dzisiaj spotkałem ją w Warszawie, na TLK Kinga do Krakowa.

Nie wiem czy to nazwiesz fartem, celtin.88, bo nie miałem przy sobie aparatu ;-) Z drugiej strony, gdyby nie pewne niefortunne okoliczności, w ogóle by mnie tam dziś o tej porze nie było...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Typowe, najczestsze usterki w lokomotywach EU/EP07 i EP09? Matt01 8 4 831 26.01.2020, 18:08
Ostatni post: rustsaltz
  EP07-395 na złom Paweł Piotr 5 3 971 23.10.2018, 14:29
Ostatni post: vulcan
  "Nosy" ep07 Enigmen 7 4 094 15.05.2017, 12:11
Ostatni post: Enigmen
  EP07-517 wołodyjowskiIC 6 3 936 30.03.2017, 21:26
Ostatni post: wołodyjowskiIC
  Naprawy rewizyjne EU07 i EP07 przem710 404 124 771 18.10.2015, 11:38
Ostatni post: JarekMK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.