Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2013
#31
Katarzyna, A litanie też słyszałem, szczególnie od drużyn z Katowic i Poznania Tongue Z Krakusami rok temu nie jeździłem, zaś 2 lata temu 2 razy. Nie mam się do czego przyczepić Tongue Jeden kierownik z Wrocławia zaś opowiedział mi całą historie swojego życia (włącznie z wybrykami w szkole kolejowej, jakie robił z kolegami) także wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć ;-D
Ale my tu gadu-gadu a odchodzimy od tematu ubiegłorocznych badań.
Odpowiedz

#32
Nadejszla wiekopomna chwila :-P Pierwszy raz w historii nie będzie trzeba targać 50 kg makulatury. Dane z biletów ankieterzy będą zapisywać bezpośrednio za pomocą tabletów. Nowoczesna technologia wreszcie wkracza :-)
Odpowiedz

#33
Ciekawy jestem, że niektóre regiony już mają przydzielone trasy, znane osoby, a są regiony, gdzie w ogóle o badaniach nie mają zielonego pojęcia.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#34
Pendolino, No ja jestem bardzo ciekawy jak to będzie Big Grin
Odpowiedz

#35
Pendolino napisał(a):Nadejszla wiekopomna chwila :-P Pierwszy raz w historii nie będzie trzeba targać 50 kg makulatury. Dane z biletów ankieterzy będą zapisywać bezpośrednio za pomocą tabletów. Nowoczesna technologia wreszcie wkracza :-)

O współczuję!
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#36
Ciekawe jakie te tablety dostaniecie. Nie sądzę, by był to sprzęt z górnej półki który wytrzyma bez ładowania cały dzień ankietowania. A nie spodziewałbym się w zbyt wielu pociągach działających gniazdek Big Grin Co wtedy?
No i czy będą odblokowane na inne aplikacje - w sensie czy znudzony ankieter w przerwie będzie mógł sobie popykać w Angry Birds Big Grin

Kiedy w końcu są przeprowadzane badania? Pierwsze info od koordynatora było o dniach w których mam zaplanowany od dawna wyjazd w góry, więc musiałem odmówić i poprosić o co najwyżej wzięcie mnie pod uwagę przy wrześniowych poprawkach. Czy ten termin się potwierdził? Nie odmówiłem zbyt pochopnie? Tongue
Odpowiedz

#37
Dudzio, 22-27 sierpień. Mamy dostać zewnętrzną baterię też :p
Odpowiedz

#38
Wyjeżdżam 20, wracam 28 ehh Tongue Ale Bieszczad bym na pewno dla takiej roboty nie poświęcił Wink
Odpowiedz

#39
Na szczęście w razie czego dostaniemy czyste ankiety. Zawsze jakieś problemy techniczne mogą się pojawić.
Odpowiedz

#40
Tak jak ktoś snuł tu przypuszczenia - wszystkie trasy z okręgu krakowskiego zostały obsadzone.
Odpowiedz

#41
Czy może odzywali się do kogoś z forum z okręgu Katowickiego ?
Odpowiedz

#42
siwek755, Potwierdzam, na chwilę obecną tak ale wiem że ktoś pewnie się wykruszy.
Do zobaczenia na pokładzie TLK Sukiennice Smile
Odpowiedz

#43
Mi się trafiła Pomerania Smile
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
---
Odpowiedz

#44
To jak widać południe Polski zawsze najlepiej poinformowane, najlepsze trasy i w ogóle, a północ i zachód nic nie wiem. Napisałem do Szczecina i babka tam w ogóle zdziwiona, że IPSOS wygrał i że organizuje badania... W ten sposób niewielka część ma szansę na taką pracę.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#45
Witam,
szukam chętnych do pracy na trasach:

TRASA 63 - Pociąg: 28500 - 82500 Lublin - Kołobrzeg - Lublin, TLK "POSEJDON".
TRASA 18 - Pociąg: 23104 - 32104 Rzeszów Gł. – Zamość - Rzeszów Gł. TLK "HETMAN"

Termin badania 22.08-26.08.2013

Trasy obstawione :-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 877 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 243 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 303 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity psim 340 87 465 27.01.2013, 19:47
Ostatni post: Katarzyna
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 870 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.