Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2013
Potwierdzam, też mam sygnał że jesienne badanie w tym roku znowu wykona IPSOS.

Orientacyjny termin: 16-30 listopada.

Kontaktujcie się z lokalnymi koordynatorami, nie ze mną.
Ja nie jestem koordynatorem i nie mam z IPSOSem, ani z PKPIC ani z MTBiGM kompletnie nic wspólnego.
Ja tylko przekazuję Wam cynk :-)

Pendolino napisał(a):Badanie frekwencji będzie robione na papierze ;-D

Ktoś poszedł po rozum do głowy. Szkoda że nie są w stanie wykonać porządnej, przyjaznej aplikacji na te tablety - by był wilk syty i owca cała. I kilka drzew by ocalało.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Niech dadzą założenia to im napiszemy ;-)
Odpowiedz

Jesienna fala badań została odwołana...
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
---
Odpowiedz

Z jakiego źródła te rewelacje? Od żadnego koordynatora z którymi jestem w kontakcie (Kraków i Warszawa) nie otrzymałem informacji o anulowaniu badania frekwencji.
Odpowiedz

Pendolino, o tym że jesienne badania (póki co) są odwołane to ja np. wiem od krakowskiego koordynatora.
Odpowiedz

Ja i REGIOchłopak, również.
Odpowiedz

Potwierdzam, odwołane i nie wiadomo czy i kiedy będą. Pisałem dzisiaj mailowo z kobitką z biura głównego chyba, która się tym zajmuje i napisała mi, że badania odwołane.
Odpowiedz

Ja również potwierdzam. Tydzień temu rozmawiałem z panią Agnieszką z Lublina i mi to powiedziała.
http://dozer.kolej.org.pl/ <-- Kolejowa Galeria Dozera
Odpowiedz

Czy z tej okazji zostały zmienione zapisy umowy między ministerstwem a PKP Intercity? Z tego co mi wiadomo w umowie ważnej do 2016 jest zapis, że badania frekwencji sa przeprowadzane w sierpniu i listopadzie (przez ankieterow) oraz w lutym i maju (przez konduktorów "na oko"). Nie wiem czy to przewoznik czy ministerstwo tak "po prostu" zrezygnowali. Informacje też są trochę sprzeczne, raz że "chwilowo wstrzymane" raz ze ostatecznie odwołane. Cżyżby ktoś sie w końcu zorientował że te badania frekwencji przy całkowitej rezerwacji miejsc są bez sensu? Swoją drogą to nawet w najśmielszych snach bym nie przypuszczał ze w prawie ostatniej chwili takie ogłoszenia będą. Juz sobie zarezerwowałem czas aby cale10 dni wypracowac Wink
Odpowiedz

Badania odbędą się od 30.11 do 13.12.2013
:-)
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
---
Odpowiedz

Poszukuje osób na trasy:
Bielsko-Warszawa-Katowice
Katowice-Warszawa-Katowice
Gliwice-Kraków,powrót bez spisywania
Termin: 30.11,1.12,2.12,5.12,6.12

Chętnych proszę pisać na priv.

Pozdrawiam
Odpowiedz

Podobnie w okolicach Jeleniej Góry. Potrzebna osoba na TLK Rozewie. Chętne osoby proszę o kontakt z użytkownikiem SCOTTY.
Odpowiedz

UWAGA! Poszukiwane chętne osoby do pracy z okręgu krakowskiego! Info u mnie na pw.
Odpowiedz

... i w okręgu Białostockim.
Odpowiedz

Hej a powiedzcie jak w praktyce wygląda spisywanie w pojedynkę? Drużyny zgadzają się sprawdzać bilety osobno (tj. raz kierownik z ankieterem, a następnie konduktor z ankieterem)?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 878 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 243 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 303 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity psim 340 87 470 27.01.2013, 19:47
Ostatni post: Katarzyna
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 871 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.