Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oferta "Bilet turystyczny"
#16
Idziesz do kasy PRow albo innej która ma umowę z PRami i go kupujesz. Dostajesz go formie papierowej. Mozesz go również kupić u konduktora PR.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#17
Jeżeli kupujesz wersję tylko na pociągi REGIO to kod oferty to 47 (może się przydać ponieważ nadal cześć kasjerek nie zna dodatkowych ofert).
Odpowiedz

#18
Dziękuję bardzo.
A czy mogę iść do kasy w piątek i poprosić o bilet sobota-niedziela, tj. nie muszę iść w dniu wyjazdu.
oktix7x
Odpowiedz

#19
oktixerek7x, bilet jest ważny bodajże od piątku od 18. Tak, możesz iść i kupić z wyprzedzeniem.
Odpowiedz

#20
Lista kodów odnośnie biletu turystycznego:

47 - Bilet Turystyczny na pociągi REGIO
49 - Bilet Turystyczny na pociągi REGIO i CD
77 - Bilet Turystyczny na pociągi REGIO i interREGIO
79 - Bilet Turystyczny na pociągi REGIO i interREGIO i CD
179 - Bilet Turystyczny + CD (dopłata między wersją REGIO a R + iR)
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#21
Witam,
w ostatni weekend marca wybieram sie na objazdówkę z biletem "Turystycznym + Czechy ". W palnie mam podroze pociagami IC i EC oczywiscie po czeskiej stronie. Jak to wyglada w praktyce? Czescy konduktorzy znaja ten bilet? Nie bedzie pytan typu "co to za bilet" itp itd?
Dzieki za info i pozdrawiam.
Odpowiedz

#22
jaguar, napewno się przyda mapka (wydrukuj ją sobie z strony PR), większość bd patrzeć jak w obrazek ale problemów nie robi.
Z moich obserwacji wynika że najbardziej zorientowani są konduktorzy z regionu Lichkov,Letohrad,Usti nad O.
Większość z nich patrzy na bilecie na oznaczenie CIV1151.
Uważaj w pociągach GW Regio Train ponieważ ostatnio ich konduktor usiłował mi wmówić że na trasie 313 do Vrbna nie honorują tych biletów ale ja też nie dawałem za wygraną i kondi w końcu się poddał.
Odpowiedz

#23
jaguar, Ja jechałem bez mapki, nawet EC.
Zero problemów.


Tak samo z biletem "Czechy+".
Odpowiedz

#24
Bartek, MK_ŚLĄSK, dzięki za konkretne info.
Odpowiedz

#25
Mam jeszcze jedno pytanie Czy paszport może być dokumentem potwierdzającym tożsamość na tym bilecie (Wpisuje numer paszportu na bilecie i tylko z nim mogę jechać)?
Z góry dziękuję za pomoc.
oktix7x
Odpowiedz

#26
oktixerek7x, tak, musisz wpisać serię i nr dokumentu. Od pewnego czasu na bilecie również samodzielnie wpisuje się imię i nazwisko.
Oczywiście dokument który wpiszesz na bilecie musisz mieć przy sobie. Najlepiej wpisać dowód osobisty.
Odpowiedz

#27
Bartek napisał(a):oktixerek7x, tak, musisz wpisać serię i nr dokumentu. Od pewnego czasu na bilecie również samodzielnie wpisuje się imię i nazwisko.
Oczywiście dokument który wpiszesz na bilecie musisz mieć przy sobie. Najlepiej wpisać dowód osobisty.

A czy paszport też może być?
oktix7x
Odpowiedz

#28
Tak moze być, możesz nawet na legitymacji szkolnej jechać, ma byc dokument ze zdjęciem Wink
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#29
Dziękuję bardzo za pomoc i Pozdrawiam.
oktix7x
Odpowiedz

#30
Legitymacja, dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, licencja pilota. Wszystko co ma zdjęcie i jest wydane przez organ państwowy.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejgniezno.cba.pl">www.kolejgniezno.cba.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koleje Śląskie z ofertą w Beskidy kazio 0 2 508 22.06.2016, 10:34
Ostatni post: kazio
  Wakacyjna oferta PR rustsaltz 5 3 796 11.06.2015, 15:14
Ostatni post: masovian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.