Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsca warte obejrzenia
#1
Panowie, nie sądziłem, że zadam kiedykolwiek to pytanie, ale siła wyższa: czy zna ktoś jakieś ciekawe, ogólnodostępne, niekoniecznie związane z koleją miejsca, które warto odwiedzić w okolicach Katowic (ok. 20 km)?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#2
Francuska
Odpowiedz

#3
Nie, nie do końca o takie miejsca mi chodziło...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
Jest jeszcze Uniwersytecka :-P Ale poważnie to może Park w Chorzowie(wesołe miasteczko, zoo), Akademia muzyczna, Silesia. Wszystko zależy od tego co chciał byś robić. ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#5
A co można robić w Katowicach o 6 rano? Big Grin Także zoo itp. odpadają.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
Po fotografować pociągi, innego lepszego rozwiązania nie widzę. No ewentualnie iść na piwo ;-) Piwo z rana jak śmietana ;-D
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#7
Kierowca nie powinien pić, focenie nie każdego kręci, ale dzięki za pomoc.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#8
No to możesz pokazać różne stare budynki Katowic.
Np z dworca w kierunku katedry potem możesz iść ulicą Jagielońską na Wschód po drodze będziesz miał urząd wojewódzki i sąd.
Dalej cmentarz na francuskiej, gdzie leży sporo zasłużonych. Potem kierunek trzy stawy gdzie można spocząć. Zrobić zapasy w Biedronce na Paderewskiego. Wracając ulicą Krasińskiego i Wojewódzką Pokazać po drodze POLSL akademię muzyczną. Odbić w ulicę Francuską a potem na Mariacką same stare budynki. A potem oczywiście kierunek spodek.
Jak to zrealizujesz to masz kilka godzin człapania się po mieście.
Odpowiedz

#9
Możesz nawet kostnicę odwiedzić przy szpitalu SPSKM im. Andrzeja Mielęckiego ul. Francuska 20/24 Smile
Odpowiedz

#10
MichałŁ napisał(a):<ciach>
Niech Bóg Ci w dzieciach tłustych i pyskatych wynagrodzi Smile. Ratujesz mi życie Big Grin.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Film - prośba o podanie miejsca Kacper02 6 3 588 24.10.2015, 21:11
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.