Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta do pracy mgr (o Biedronce)
#1
Witam,
piszę pracę magisterską na temat zachowania konsumentów względem strategii marketingowej sieci sklepów Biedronka. Bardzo potrzebne mi są męskie głosy - mam nadzieję, że trafiłam na odpowiednie forum ;-) - zamieszczenie linka na forum dla osób odchudzających się sprawiło, że udział mężczyzn wynosi tylko 15% (przy 750 głosach na 1000 wymaganych :lol: ). Dlatego bardzo Was proszę o pomoc w uzupełnianiu:
ANKIETA
Odpowiedz

#2
A dlaczego tylko męskie?
Wysłana ankieta.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#3
dziękuję bardzo Smile
Chodzi o to że mam bardzo nie równy rozkład głosów miedzy kobietami i mężczyznami - w tym momencie mam 676 głosów kobiet (87%) i tylko 137 mężczyzn (17%). Wypadało by, żeby różnica była mniejsza, skąd taka prośba. Razem jest 813 głosów, ankietę zamknę przy 1000, więc mam nadzieję, że uda mi się trochę wyrównać wyniki.
Odpowiedz

#4
Łukaszu powód podano:

eberet napisał(a):zamieszczenie linka na forum dla osób odchudzających się sprawiło, że udział mężczyzn wynosi tylko 15%

W przypadku badania ogółu ankieta nie powinna zawierać odpowiedzi tylko od jednej grupy respondentów.
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#5
Poznanski_mech napisał(a):W przypadku badania ogółu ankieta nie powinna zawierać odpowiedzi tylko od jednej grupy respondentów.

Obawiam się że szeroko pojęci miłośnicy kolei, podobnie jak osoby odchudzające się, mogą mieć dość specyficzne podejście do tematu zakupów ;-P
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#6
eberet napisał(a):piszę pracę magisterską na temat zachowania konsumentów względem strategii marketingowej sieci sklepów Biedronka. Bardzo potrzebne mi są męskie głosy - mam nadzieję, że trafiłam na odpowiednie forum

A nie lepiej poświęcić godzinkę i stanąć pod Biedronką o 7:05 z ankietą?
Męskie gardła wchłaniające porannego Keniger-a będą najlepszym materiałem do ankiety :lol:
;-)
Nasza rzeczywistość jest naszym złudzeniem, to my tworzymy ten cholerny świat. Nasza wyobraźnia nie daje nam wolności, a wolność nie istnieje, bo nie ma nas - Dezerter
Odpowiedz

#7
psim napisał(a):Obawiam się że szeroko pojęci miłośnicy kolei, podobnie jak osoby odchudzające się, mogą mieć dość specyficzne podejście do tematu zakupów ;-P

Kupują na obiad worek pseudoparówek, koncentrat pomidorowy i parę bułek ;-D
Odpowiedz

#8
I Fasberga, nie zapomnij Przemku o Fasbergu...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#9
Na tym forum nie je się parówek, lecz kabanosy :-P
Sam admin się nimi delektuje :-D
Odpowiedz

#10
Tych parówek to nawet moje psy już nie chcą szamać (widocznie psy też się identyfikują z Forum) :-P
rustsaltz napisał(a):I Fasberga, nie zapomnij Przemku o Fasbergu...
Włacha! Keniger to dziadostwo ;-D

Wypełnione.
Swoją drogą ankieta o Biedronce na forum kolejowym... no no. Ciekawie :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#11
rustsaltz napisał(a):I Fasberga, nie zapomnij Przemku o Fasbergu...

Jak admin jest głodny, zadowoli się parówkami z biedronki.
Odpowiedz

#12
Mika napisał(a):Tych parówek to nawet moje psy już nie chcą szamać (widocznie psy też się identyfikują z Forum)
Kumpel pracował w masarni i opowiadał jak się robi m.in. parówki. Swą opowieść skwitował stwierdzeniem: "powiem wam, że te co produkujemy dla Biedronki sam k...a nie wiem z czego są zrobione" :lol:
Nasza rzeczywistość jest naszym złudzeniem, to my tworzymy ten cholerny świat. Nasza wyobraźnia nie daje nam wolności, a wolność nie istnieje, bo nie ma nas - Dezerter
Odpowiedz

#13
Zamieszczam Wam tutaj wstępne podsumowanie ankiet: http://docs.google.com/forms/d/1PlLhVO9 ... wanalytics
Dziękuję za pomoc, udało się trochę poprawić rozkład głosów. Myślę, że uda mi się dobić do 1000 i wtedy zamknę ankietę.
psim napisał(a):Obawiam się że szeroko pojęci miłośnicy kolei, podobnie jak osoby odchudzające się, mogą mieć dość specyficzne podejście do tematu zakupów ;-P
przem710 napisał(a):Kupują na obiad worek pseudoparówek, koncentrat pomidorowy i parę bułek ;-D
Zdaję sobie z tego sprawę :-) Dobrze, że badam tylko zwyczaje zakupowe a nie dobór diety, bo wtedy wyniki faktycznie mogłyby być zaskakujące... Jednocześnie przepraszam, że w ankiecie nie zamieściłam pytania o parówki, wtedy moglibyście się wykazać :-D nie jestem pewna czy można je podciągnąć do kategorii mięsa albo wędlin...
Odpowiedz

#14
eberet napisał(a):nie jestem pewna czy można je podciągnąć do kategorii mięsa albo wędlin...
Wydaję mi się że ani do mięsa ani do wędliny :-P
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#15
eberet napisał(a):Dobrze, że badam tylko zwyczaje zakupowe a nie dobór diety

Otóż to. Też poświęciłem 3 minuty i wypełniłem - żeby nie było że tylko narzekam i krytykuję :-D

kebeka napisał(a):Wydaję mi się że ani do mięsa ani do wędliny

Nie bez powodu leżą obok papieru toaletowego ;-D
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ANKIETA - podróżnicy koleją Kraków i okolice qetuo 0 2 070 01.12.2018, 18:51
Ostatni post: qetuo
  Kryteria decydujące o wyborze środka transportu - ankieta Piotr Jurewicz 0 2 947 04.04.2014, 15:02
Ostatni post: Piotr Jurewicz
  Jaką epokę kolejową najbardziej lubisz (ankieta) norbis97 19 7 884 26.08.2013, 18:57
Ostatni post: przem710
  Ankieta do pracy magisterskiej pitagoras23 27 9 011 22.04.2013, 06:53
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.