Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drezyna WM5
#1
Gdzie mogę znaleźć szczegółowe dane techniczne oraz zdjęcia pokazujące budowę drezyny WM5?
Jeżeli chodzi o zdjęcia to interesuje mnie dosłownie wszystko.
Najlepiej gdyby były to zdjęcia robione podczas jakiejś renowacji czy kapitalnego remontu pokazujące detale takie jak ostoja, zestawy kołowe, układ napędowy, wnętrze kabiny itp.
Odpowiedz

#2
fred77 napisał(a):Gdzie mogę znaleźć szczegółowe dane techniczne oraz zdjęcia pokazujące budowę drezyny WM5?

W artykule w Świecie Kolei ;-).

fred77 napisał(a):Jeżeli chodzi o zdjęcia to interesuje mnie dosłownie wszystko.
Najlepiej gdyby były to zdjęcia robione podczas jakiejś renowacji czy kapitalnego remontu pokazujące detale takie jak ostoja, zestawy kołowe, układ napędowy, wnętrze kabiny itp.

Ciężka sprawa - nasza skierniewicka WM5 (jedyna po kapitalnym remocnie w PL) gros prac miała wykonywane w epoce przed cyfrówkowej ;-).

[Obrazek: IMG_2995x.jpg]
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#3
"Świat kolei", a który numer?

No to jak masz dostęp do WM5 to gdybyś mógł porobić zdjęcia (duuużo zdjęć) i od spodu i od środka, silnika, napędu itp. Wszystko co się da.
Gdybyś mógł zrobić te zdjęcia to byłby bardzo wdzięczny. Prześlij je na mojego mejla <!-- e --><a href="mailto:fred77@o2.pl">fred77@o2.pl</a><!-- e -->

Z góry bardzo dziękuję.
Odpowiedz

#4
fred77 napisał(a):"Świat kolei", a który numer?

No to jak masz dostęp do WM5 to gdybyś mógł porobić zdjęcia (duuużo zdjęć) i od spodu i od środka, silnika, napędu itp. Wszystko co się da.
Gdybyś mógł zrobić te zdjęcia to byłby bardzo wdzięczny. Prześlij je na mojego mejla <!-- e --><a href="mailto:fred77@o2.pl">fred77@o2.pl</a><!-- e -->

Mam dostęp, ale obecnie stoi nad betonem, a nie nad kanałem :-(. Jakbyś kiedyś wpadł do Skierniewic to ewentualnie mógłbyć sobie ją podtoczyć nad kanał :-P.
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drezyna WM15 michal7733 0 3 743 15.08.2013, 20:26
Ostatni post: michal7733

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.