Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień Dziecka z PKP Intercity edycja 2013
#16
@misiekMK: Musisz mieć miejscówkę - bilet dodatkowy. Ja odebrałem dwa free tickety w Koninie na BWE na 1kl. w dwie strony i na odwrocie jest stempel stacji na jakiej został darmowy bilet wydany i adnotacja "Dzień dziecka z PKP IC". Najlepiej jak sam przeanalizujesz ten news: http://intercity.pl/pl/site/oferty-prom ... rcity.html
Kolej - TAK, PKP Intercity - NIE!!!
Leo Express - czekamy!!!!
Zapraszam na: mój fotoblog: driverep07.flog.pl oraz kanał YouTube: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/krzysiekMK1998">www.youtube.com/krzysiekMK1998</a><!-- w -->
Odpowiedz

#17
A to czemu mi wystawił (nie chciałem/żądałem i nie musiał)?
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#18
Mika, Nie rozumie cie.... o co chodzi?
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#19
kebeka napisał(a):Z tego co wiem konduktor nie wydaje miejscówek.
Poznanski_mech napisał(a):Owszem, drużyna konduktorska nie ma możliwości wydania samej gwarancji miejsca.
Do Podróżnika wydał nieodpłatnie (kasa nieczynna) "Bilet dodatkowy" z miejscem do siedzenia. Przy czym nigdzie nie jest napisane, że jest to wydane do Biletu Podróżnika.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#20
Ktoś z was się wybiera 1 czerwca w podróż?? proszę o odpowiedź Tongue
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#21
Ja się wybieram (poł. TLK Konin - Warszawa- Konin).
Mam małe pytanko dotyczące tego, czy w pociągu TLK, (gdzie jest rezerwacja miejsc), muszę koniecznie mieć tą miejscówkę, jeśli np. będę chciał całą podróż postać na korytarzu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
oktix7x
Odpowiedz

#22
oktixerek7x, Nie ma takiej opcji niestety. Musisz w dzień wyjazdu pójśc do kas biletowych i powiedziec że chcesz darmowy bilet na przejazd TLK Konin do Konina z dodatkową miejscówką. Poproś też o obowiązkową adnotacje z tyłu biletu: "Dzień Dziecka z PKP INTERCITY", Pieczątką i podpisem wystawcy biletu Smile Pozdrawiam.
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#23
Dzięki za odpowiedź. Ale jeśli okaże się, że nie ma już miejsc, to wtedy mam poprosić tylko o ten bilet darmowy i przy kontroli nie będzie problemów, że nie mam miejscówki?
oktix7x
Odpowiedz

#24
Wtedy ci dają poświadczenie że możesz stac na korytarzu. W pociągach TLK Miejscówka jest fakultywna czyli: Nie obowiązkowa ale jest nowa oferta Bilet + Miejscówka w 1 więc nie zdażają się osoby bez miejscówek np: Wsiadasz do pociągu bez miejscówki idziesz do byle jakiego przedziału jedziesz jak przychodzi ktoś i mówi że ma miejscówke musisz ustąpic Ale w TLK Konin napewno będzie miejsce tak czy siak musisz iśc do kas biletowych jeżeli nie będzie miejsca dadzą ci pokwitowanie które pokażesz konduktorowi. Nie zapomnij o: Legitymacji Szkolnej bo bez tego dostaniesz mandat nawet do 600 zl Smile Pozdrawiam jak coś to pisz.
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#25
Dzięki Ci bardzo za pomoc. Mimo, że wyjazd w sobotę, to ja już legitymację mam w plecaku, który wezmę ;-) Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-05-27, 20:14 ]
Jeszcze jedno małe pytanko :
Ile kosztuje miejscówka w TLK dla Biletu Normalnego i darmowego? Dziękuję za odpowiedź.
oktix7x
Odpowiedz

#26
oktixerek7x napisał(a):[ Dodano: 2013-05-27, 20:14 ]
Jeszcze jedno małe pytanko :
Ile kosztuje miejscówka w TLK dla Biletu Normalnego i darmowego? Dziękuję za odpowiedź.
Miejscówki są darmowe. Więc nie masz się czym martwić ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.