Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilet Relacyjny
#1
Ostatnio PKP Intercity ogłosiło nową ofertę na pociągi TLK oraz Ex/EIC/EC. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że na niektórych liniach zamiast być taniej, będzie drożej..

Od kilku miesięcy jeżdżę na "Biletach Rewelacyjnych" z Katowic do Wrocławia za 22.68 (36.00 zł normalny).. Teraz się okazuje, że w nowej super extra total i w ogóle pr0 ofercie "Bilet Relacyjny" cena takiego biletu wyniesie 25.40 (38.90 zł normalny). Ok, może to nie jest duża różnica, ale jest to jednak jawna ukryta podwyżka i oszustwo na niekorzyść pasażera łącznie z tym, że bilet ten będzie tańszy o 17%!

http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... cyjny.html

Jestem ciekaw waszej opinii na ten temat.

P.S. Zastanawia mnie również fakt, dlaczego w ofercie pominięto odcinek Wrocław - Katowice w ofertach na pociągi wyższej klasy.
Odpowiedz

#2
Mark, nie widzę informacji o równoczesnej likwidacji oferty "Bilet rewelacyjny".

Czy masz na ten temat jakąkolwiek wiedzę?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#3
Jak dla mnie wszystko na to wskazuje. Jaki sens jest w dwóch ofertach na tym samym pociągu i odcinku? Prędzej czy później okaże się, że Rewelacyjny wylatuje, a raczej zostanie zastąpiony przez Relacyjny.
Odpowiedz

#4
Delete.
Odpowiedz

#5
Mark napisał(a):Jak dla mnie wszystko na to wskazuje.

Bilet relacyjny to przede wszystkim obniżenie cen w pociągach Ex/EIC, tam nie było taryfy rewelacyjnej (poza BGE).
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#6
Jeszcze w lipcu oferta Biletu Relacyjnego zostanie rozszerzona o dodatkowe miejscowości i nową trasę. Preferencyjnym cennikiem zostanie objęta główna magistrala na Podkarpaciu – wynika z informacji, jaką podał na Twitterze prezes PKP Intercity Janusz Malinowski

źródło: Kurier Kolejowy

Z artykułu wynika, że nowe trasy to:
- Kraków - Przemyśl
- Poznań - Gdynia (także dla stacji pośrednich, jak Gniezno, Inowrocław, Bydgoszcz)
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bilet Podróżnika zmienia się w Bilet Weekendowy ICTLK 57 20 335 09.03.2016, 19:45
Ostatni post: pasqudek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.