Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa PMP PW
#1
Witam. Poszukuję mapy/schematu sieci dawnych PMPPW w wersji elektronicznej. Nieważne co to konkretnie jest może być zdjęcie, rysunek, program, cokolwiek byleby zawierało tylko i wyłącznie linie tegoż przedsiębiorstwa. Cel: zaspokojenie własnej dociekliwości i wiedzy nt. sieci kolejowej Polski. Dodam że Railmap pokazuje ów linie, ale nie mam pojęcia która to "zwykła kolej" a która to kolej Piaskowa. Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)
Łowcy Rp1 team fan.
Odpowiedz

#2
A co konkretnie chcesz wiedzieć? Taka mapa jest w atlasie linii kolejowych i u nas na skansenie, w necie nie szukałem.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
rustsaltz napisał(a):A co konkretnie chcesz wiedzieć? Taka mapa jest w atlasie linii kolejowych i u nas na skansenie, w necie nie szukałem.
\

W książce Koleje Piaskowe tom 1 też ;-). U mnie doktoracie i magisterce również :-P.
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#4
@rust Chciałbym wiedzieć które linie są Piaskowe, a które nie, po prostu poznać sieć ;-) Oraz jak się ona zmieniła od momentu powstania PMP-PW do dnia dzisiejszego.
A dałbyś radę zrobić zdjęcie/Skan w dość pokaźnej rozdzielczości tak aby ona była w wersji elektronicznej? W necie szukałem-nie ma. Natomiast jest książka o której wspomina @Ariel Ciechańsk mam w PDFie jednak ta mapa jest mało czytelna (tak wiem wybredny jestem ;-D )
Łowcy Rp1 team fan.
Odpowiedz

#5
Oj, niestety nie mam skanera, natomiast obawiam się, że fota z książki też za dobra nie będzie.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
puma2091 napisał(a):Natomiast jest książka o której wspomina @Ariel Ciechańsk mam w PDFie jednak ta mapa jest mało czytelna (tak wiem wybredny jestem ;-D )

Moja z pewnością będzie bardziej czytelna i z podziałem sieci na poszczególnych właścicieli po rozpadzie PMP PW, ale musisz poczekać - na razie mam tylko jedną recenzję wydawniczą :-D.
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#7
Schematy sieci kolejowych w stanie obecnym znajdują się na stronach internetowych konkretnych zarządców infrastruktury.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Mapa z siecią trakcyjną i podstacjami trakcyjnymi. globalinfo 0 1 509 14.01.2022, 07:44
Ostatni post: globalinfo
  Mapa Kolejowa MultiKolej 8 6 372 20.04.2015, 21:39
Ostatni post: MultiKolej

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.