Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Politechnika Śląska - transport
#1
Witam,
stoję przed wyborem studiów. Z racji, że przyszłość chciałbym związać z koleją zastanawiam się nad PŚ i kierunkiem transport, specjalizacja "eksploatacja pojazdów szynowych". Co myślicie o takim wyborze? Jakie perspektywy? Mieszkam w okolicach Bielska-Białej, co trochę utrudnia mi podjęcie pracy w PICu czy u Carguli, ale dla chcącego nic trudnego jak to się mówi Smile Alternatywa to energetyka i próba podjęcia pracy w pkpowskiej energetyce.
Odpowiedz

#2
booua, myślę, że będę pomocny - studiuję energetykę i transport, jako drugi kierunek na Politechnice Wrocławskiej.

Energetyka daje dużo większe perspektywy, transport jednak jest dość ograniczoną dziedziną i nie daje Ci żadnego konkretnego wykształcenia,

Nie będę robił opowiadania - pytaj o co chcesz, odpowiem.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Witam,

Poważnie myślę o podjęciu nauki od nowego roku akademickiego na studiach podyplomowych na Politechnice Śląskiej w Katowicach (wydział Transportu) na kierunku ZASADY PROWADZENIA RUCHU KOLEJOWEGO I SYSTEMY STEROWANIA RUCHEM KOLEJOWYM.
Czy ktoś je kończył i może mi udzielić kilku informacji?

Serdecznie pozdrawiam,
Thanatia
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Studia na kierunkach "transport" oraz "logistyka" buxter 48 23 260 31.01.2012, 20:35
Ostatni post: nynuś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.