Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy przejazd 31WE Kolei Dolnośląskich
#1
Moi drodzy czy ktoś korzystał z darmowego przejazdu KD, który zorganizowali dziś 25 marca? Tak naprawdę przejazd jeszcze trwaSmile, Niestety nie załapałam się i muszę czekać do 1 kwietniaSad. Jestem bardzo ciekawa jak się jechało itp.? Muszę się przygotować na 1 kwietnia, bo najprawdopodobniej będę korzystać z tego przejazduSmile.
Odpowiedz

#2
Odnajdź na forum wątek '31WE', jest tam mój film nagrany podczas przejazdu technicznego. Komfort jazdy jak na połączenia regionalne jest wysoce zadowalający.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Dzisiaj ekipą forumową skorzystalismy z oferty. W końcu technologia na naszych torach Smile
Chociaż jesli miałbym narzekać, to mogloby być parę centymetrów więcej między siedzeniami pasażerów, bo gdy siedzi dwóch takich facetów jak flanker i ja, to niestety trzeba się dotykać kolankami Tongue
A prócz tego, to cisza, spokój, wifi i gniazdka - dla mnie bomba Smile
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#4
Mówiłem - działa porządnie. WiFi działa na 3 routery, więc pokrycie w pociągu jest rewelacyjne, zasięg również - mi nigdy nie zerwało połączenia.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#5
Wifi dobre ma obłożenie, jednak w okolicach Bolesławca urwał się zasięg gsm (w telefonach również) przez co WiFi, co logiczne, przestało działać. Jednak nie ma co narzekać, bo prędkość jest rewelacyjna jak na internet de facto mobilny no i na trasie Wrocław - Legnica ani razu nie zgubiłem połączenia.
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#6
Polecam! Super komfort jazdy.
Podróż nowym Impulsem szczególnie dla osób, które nie mogą się obejść bez WiFISmile.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezpłatny przejazd promocyjny ELF-a w Poznaniu Leonardo 35 12 361 23.11.2012, 17:38
Ostatni post: pitagoras23
  Przejazd Ty2-911 z tow-os-em 25.04.2012 CarnageLink 4 5 174 23.04.2012, 17:05
Ostatni post: CarnageLink
  ¦roda Wlkp. - przejazd z Px48 18.09.2011 Obleśny Szczur 1 4 356 31.07.2011, 22:28
Ostatni post: nynuś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.