Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pociąg z odpadami radioaktywnymi zmierza w kier. Krotoszyna!!!
#31
DamianT, tak nagranie lub fotografowanie takiego składu to jak najbardziej taka sytuacja. Gdyż weź pod uwagę nikt nie wie w jakim celu to nagrywasz itd. Temat drugi. Więc tak możesz nie wpuścić policji do mieszkania bez nakazu, ale wtedy ich wejście będzie Cię o wiele wiele więcej kosztowało gdyż trzeba będzie zamawiać nowe drzwi. Jeśli policja ma potwierdzone informacje że np. posiadasz zakazane materiały może wejść bez nakazu siłą.
Odpowiedz

#32
Dlatego też napisałem, że ja bym się z tym nie ukrywał. Podszedłbym poprosił. Jeśli by mi odmówiono, to bym odszedł.

A co do drugiego tematu, to właśnie są nasze służby... zniszczyć i nie brać odpowiedzialności, bo jakiś dzieciak nagrał sobie przejazd pociągu Smile Prawdziwych przestępców nie łapią... ciekawe dlaczego Smile Temat rzeka. Dla mnie to jest po porstu mega absurd.

PS. A szyby w Elfach wybijają Wink
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#33
Wybijają i malują Tongue Temat dlaczego oni kartę zabrali, czy mogą, nakaz, bez nakazu. Jest bardzo długim tematem.
Odpowiedz

#34
A czy skład był oznakowany informacją, że nie wolno go fotografować? No i jakie zagrożenie fotografia stwarza w dobie, gdzie można prawie wszystko sfotografować z góry.

No i fakt, jakby skład był oznakowany "po cichu" to by sobie przejechał i nikt by nic pewnie nie wiedział. Chyba, że gdzieś obok jechał prawdziwy skład, a ten miał odwrócić uwagę. Teorie spiskowe... Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#35
dawidkol napisał(a):Nie oszukujmy się , ten skład jedzie ! Chcecie zdjęcia ? Będą ...nigdy takiego czegoś nie widziałem...

[ Dodano: 2013-03-23, 23:34 ]
A od kiedy cargo ma takie wagony ?

Wagony to mogą być i z Austrii, Niemiec, Holandii. A poza tym to zwykłe wagony do kontenerów, może nieco podkręcone, może wzmocnione? Wątpię.
Odpowiedz

#36
Ludzie niestety za dużo panikują widząc takie pociągi, a nikt nie pomyśli, że podobne szkody może przynieść na przykład wykolejenie pociągu przewożącego kwas siarkowy czy ropę w cysternach.

Zakaz zdjęć czy filmu w tej sytuacji mogę zrozumieć tylko w sytuacji, gdyby groził jakiś atak terrorystyczny. Wówczas nie wiem układ wagonów mógłby pomóc, ale gdzie tu przeprowadzić jakiś atak bez wiedzy o takim składzie.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#37
pitagoras23 napisał(a):gdyby groził jakiś atak terrorystyczny.

I co, uważasz że wpadnięcie gówniarzowi do domu i zabranie karty pamięci zapobiegnie atakowi terrorystycznemu? Serio?

Naprawdę, płakać się chce jak się widzi taką bezmyślność, działania pozorne,...

Valcyte napisał(a):Więc tak możesz nie wpuścić policji do mieszkania bez nakazu, ale wtedy ich wejście będzie Cię o wiele wiele więcej kosztowało gdyż trzeba będzie zamawiać nowe drzwi.

...bezkarną samowolkę służb działających w imię nie wiadomo czego, ogólną bezrefleksyjność narodu - zarówno w mundurze, jak i w cywilu.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#38
Nie sądzę. W ogóle o tym ataku napisałem jakby się go spodziewali.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#39
Valcyte napisał(a):Robienie zdjęć służbom zabezpieczającym taki transport jak i robienie zdjęć ładunku który jest zaliczany do bardzo niebezpiecznych ( KLASA 7 ) jest w gruncie rzeczy zakazane. Zawsze istnieje ryzyko że takie zdjęcia trafią tam gdzie nie powinny,

JEZUSIE NAZAREJSKI!!! I CO WTEDY BĘDZIE?! Wszyscy przekonają się na własne oczy, że faktycznie taki pociąg jechał, ciągnął go byk a na końcu jeszcze była stonka! TAJEMNICA NARODOWA UJAWNIONA!


Kurwa, te przyzwyczajenia do utajania wszystkiego, rodem z czasów zimnej wojny... i stawianie Rosji jako przykładu - świetny pomysł, tam właśnie zmierzajmy...

[ Dodano: 2013-03-24, 16:15 ]
Powinno się wypalić oczy, wyciąć języki i poucinać palce wszystkim którzy byli w promieniu 20 km od tego pociągu. Bo a nuż coś widzieli, jeszcze komuś coś opowiedzą, i tragedia gotowa!

Sigh...
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#40
psim, jest takie powiedzenie, jeśli nie wiesz od środka jak pracuje i funkcjonują służby dbające o bezpieczeństwo nie wypowiadamy się. Czy byłbyś zachwycony jeśli policjant goniąc złodzieja który ukradł Ci miesięczną pensję nagle zatrzymał się pod jego drzwiami mieszkania i czekał około 12h zanim prokurator wystawi nakaz ?? Ps. napisz coś konkretnie bo wyżej jest tylko Twoja krytyka i nic więcej nie wnosisz do tematu.
Odpowiedz

#41
Skończ z tymi głupimi przykładami bo to zupełnie inna sytuacja. Młody człowiek robi zdjęcia, spisują go, jest ok, odchodzi (a pociąg odjeżdża). Nie ma kartoteki itp. jakie policja może mieć podstawy, że szykuje coś złego? Wchodzą do mieszkania, gościa nie zatrzymują, nie przesłuchują, nie przeszukują lokalu tylko zabierają kartę pamięci. W którym miejscu ma to zapobiec wydumanemu niebezpieczeństwu? Bo wygląda na zwykłe zacieranie śladów obecności pociągu w ogóle marnie im idzie bo pisały o tym lokalne media).
Odpowiedz

#42
@Valcyte, powiedz mi szczerze, co ma ukradnięcie wypłaty do zrobienia zdjęcia jadącego pociągu?
Odpowiedz

#43
sphinx, tu nie chodzi o jakieś zacieranie śladów, po za tym nie mam siły już tłumaczy tego wszystkiego bo ja widzę każdy ma swoją rację.
Odpowiedz

#44
Valcyte, zwróć uwagę: w żadnym miejscu nie odnosiłem się do uprawnień Policji do wejścia do mieszkania, tylko odnosiłem się do sensu i celowości takich działań - w tym przypadku.

Takie pozorne działania są bez sensu i przynoszą więcej szkody, niż pożytku (nasilające się niepokoje społeczne). Jakby mikol zamierzał te swoje zdjęcia wykorzystać w wydumanym złym celu, to by je wykorzystał zanim panowie policjanci zdążą dostarczyć wieśmaka.

Policja i służby siłowe robią co mogą żeby udowodnić konieczność swojego istnienia (czego im nie odmawiam). Niestety, robią to bezmyślnie.

Valcyte napisał(a):jest takie powiedzenie, jeśli nie wiesz od środka jak pracuje i funkcjonują służby dbające o bezpieczeństwo nie wypowiadamy się

Owszem, wypowiadamy się. Społeczny nadzór chroni przed wieloma patologiami. Niestety, u nas instytucje społecznego nadzoru są wciąż w zalążku lub nie istnieją.

Ta wypowiedź przypomina mi słynne kto nie przepracował 30 lat na kolei, to nie ma prawa krytykować. :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#45
sphinx, jaką masz pewność że cała sytuacja jest prawdziwa z tą kartą pamięci, jeśli zobaczę pokwitowanie z protokołu zatrzymania materiału dowodowego wtedy możemy porozmawiać.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.