Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krajowy Rozkład Jazdy Autobusów - gdzie nabyć?
#1
Czy toś z forumowiczów orientuje się, gdzie można nabyć Krajowe Rozkłady Jazdy Autobusów?
To coś jakby odpowiednik Sieciowych Rozkładów Jazdy Pociągów. Niestety są o wiele gorzej dostępne. Kiedyś wydawały je Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, niestety nie mają ich u siebie, bo pozycje te były zlecone z ministerstwa. W PKS Szczecin również nic nie mają.
Interesowałby mnie „Krajowy Rozkład Jazdy Autobusów” oraz „Rozkład Jazdy Autobusów - 14 okręg komunikacyjny” (woj. woj. szczecińskie i gorzowskie). Obie pozycje najlepiej z 1989 roku, albo z wcześniejszych lat 80.
Chciałbym je kupić, ewentualnie mieć do nich wgląd. Ktoś wie, gdzie szukać? Na allegro bardzo rzadko się pojawiają.

Najpewniej będzie się udać do Głównej Biblioteki Komunikacyjnej Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, ale może gdzieś jeszcze te pozycje można znaleźć.
Odpowiedz

#2
Mariusz W. napisał(a):Najpewniej będzie się udać do Głównej Biblioteki Komunikacyjnej Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, ale może gdzieś jeszcze te pozycje można znaleźć.

Ostatnie ztcp wydwała Izba Gospodarcza transportu Samochodowego i Spedycji. Ale chyba w GBK od pewnego czasu nie widziałem nowych egzemplarzy...
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#3
Tak, też gdzieś w internecie natknąłem się na rozkłady wydane PIGTSiS, ale to były rozkłady współczesne, a ja szukam archiwalnych. PKS Szczecin oferował mi jedyny rozkład jaki znaleźli, czyli 2000/2001 dla woj. zachodniopomorskiego wydany przez… Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie.

Cóż, chyba trzeba się wybrać do GBK przy okazji pobytu w Warszawie i pokserować co nieco.
Odpowiedz

#4
Mariusz W. napisał(a):Cóż, chyba trzeba się wybrać do GBK przy okazji pobytu w Warszawie i pokserować co nieco.

Mariusz, ja mam kilka pełnych roczników starych, wielotomowych rozkładów z lat 1980. jakby co...
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#5
Ariel Ciechańsk napisał(a):Mariusz, ja mam kilka pełnych roczników starych, wielotomowych rozkładów z lat 1980. jakby co...

Posiadasz je jeszcze?
Odpowiedz

#6
Piotr5286 napisał(a):Posiadasz je jeszcze?

Tak
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#7
A chciałbyś odsprzedać? I czy posiadasz krajowe czy wojewódzkie?
Odpowiedz

#8
Piotr5286 napisał(a):A chciałbyś odsprzedać? I czy posiadasz krajowe czy wojewódzkie?

Nie są do sprzedaży. Posiadam całe kilkunastotomowe roczniki...
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#9
A można liczyć na jakieś skany z woj. wielkopolski?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozrost sieci autobusów miejskich poza Szczecin Mariusz W. 4 4 001 22.09.2014, 19:04
Ostatni post: Mariusz W.
  Częstochowskie MPK będzie miało w swoim taborze 50 nowych autobusów DamianT 0 2 427 24.06.2014, 09:00
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.