Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szopa w Krzyżu Wielkopolskim oraz SU45
#1
Witam
Pytanko do osób zorientowanych w temacie ,do kogo należy szopa oraz stacjonujące tam Su 45 .
Wczoraj wracając z Zakopoanego widziałem tam dwa fiaty ,czy ktoś wie czy one są jeszcze w obiegu.
Odpowiedz

#2
W Krzyżu szopa należy do:
- Przewozy Regionalne
Oprócz tego dawną wagonownię która znajduje się na przedłużeniu peronu I i III
zajmuje firma naprawiająca tabor:
Naprawa taboru PHU Karpa
Galeria Miłośników Fotografii Kolejowej http://www.gmfk.pl

Przesiadłem się z Windy na Ubuntu 16.04 Nigdy więcej Windowsa :-)
Odpowiedz

#3
@scyzorsw, przynajmniej dwa czynne fiaty należą do Przewozów Regionalnych. (079,089)
Odpowiedz

#4
Dzięki za konkretną odpowiedz
A czy fiaty też należą do PR.
Jestem z Polic koło Szczecina i chciałbym się wybrać do Krzyża aby zrobić szczegółowe fotki tych fiatów ale nie wiem do kogo uderzyć z tym tematem
Odpowiedz

#5
Dodam że w Krzyży stacjonuje ostatnia sprawna lokomotywa serii SP32 o numerze 202.
Odpowiedz

#6
Czynne są:
SU45-089
SU45-079
SU45-241

Być może w marcu wyjedzie również 115.

SP32-204 stoi w P3, 206 czeka już na wsadzenie zreperowanego silnika.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#7
@przem710, to co dzieje się z 201 i gdzie stacjonuje?
PS: Co oznacza skrót NS obok naniesienia rewizji?
Konkretniej: N|rev|NS|31.01.05. Newag Nowy Sącz?
Odpowiedz

#8
201 jak i pozostałe SP32 już nie wyjada (poza tymi które wymienił Lutek) chyba że przejdą rewizje bo obecnie skończyły się im papiery.

NS oznacza że ostania rewizja została wykonana w Nowym Sączu.

W Krzyżu odstawione są także SU45 są to 064 ,164, 174, 196 i chyba coś z "polsatów" tam jeszcze stoi.
Odpowiedz

#9
Lutek napisał(a):Czynne są:
SU45-089
SU45-079
SU45-241

Czy te SUki są użytkowane? Czy bardzo często stoją bez zatrudnienia? W Białymstoku padła ostatnio SU45-118 już nie do od reanimowania i powstaje problem gdy któraś z dwóch pozostałych staje na przegląd.
Odpowiedz

#10
Przem, Polsat 504 stoi w Krzyżu.
Mixer, żaden z odstawionych tam fiatów już nie wyjedzie, chyba, że w składzie na złom. Jak chcesz porobić fotki, to uderz do dyspozytora, pozwolenie spokojnie dostaniesz.
Odpowiedz

#11
Zadałem pytanie czy one są użytkowane, nie interesują mnie zdjęcia bo nie jestem napalony na to! Interesuje mnie bardzie co przez najbliższe kilka dobrych miesięcy będzie ciągało np. Hańczę i Pojezierze.
Odpowiedz

#12
No są czynne jeżdżą na różnych biegach typu Piła Główna - Krzyż.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#13
Z Poznania oddelegowali SU45-246
Odpowiedz

#14
Ale kolega pyta o Krzyż i szopę PR, a nie o Poznań i Cargo.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#15
Używane z Krzyża, to jak już wcześniej było wspominane, to 079,089,241 i pewnie niedługo 115. Hańczę i Pojezierze będą ciągać 116,168 i jak naprawią, to 161.
I trochę luzu, nie czytałem wątku od początku, więc nie wiedziałem o co Tobie dokładnie chodzi ;-) .
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.