Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amatorska lustrzanka do nauki
#91
Od godziny jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona D3100 z obiektywem Nikkor 18-105 mm. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#92
No to czekamy na pierwsze zdjęcie ;-)
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#93
A no właśnie czekamy na pierwsze foto Bartku Smile Fotorelacja z Wrocławskiego dworca fot. mikrobart Big Grin
Odpowiedz

#94
Jutro będę w Warszawie, zostaję do niedzieli - wyjazd ze znajomymi. Postaram się więc porobić trochę zdjęć w stolicy, chociaż ze znajomymi będzie to utrudnione. Nikon jutro wyrusza w swoją pierwszą podróż, zobaczymy, czy będę potrafił go okiełznać ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#95
Mam takie pytanie do tutejszych fotografów Smile posiadam Nikona D100 ale muszę się go pozbyć gdyż nabyłem nową lampę błyskową SB-910 ( przyda się do D3000 ) i niestety nie współpracuje z w/w modelem ( model D100 potrzebuje speedlight ) . Noszę się z zamiarem kupna Nikona D80 lub D90. Czy możecie podpowiedzieć który model lepszy D80 czy D90 ?? Bo nie pracowałem na żadnym z nich.
Odpowiedz

#96
D90 oczywiście. Aczkolwiek nie wiem czy nie lepszym wyborem jest D5100 ze względu na lepszą matrycę.
Odpowiedz

#97
D5100 ma lepszą matrycę, ale D90 ma znów śrubokręt i AF będzie działał ze starszymi szkłami, choćby takim jak Nikkor 50mm F/1.8D. D80 to wcześniejszy model i ze względu na starszą matrycę będzie bardziej szumiał na wysokich ISO
Bajka o czasie.
Odpowiedz

#98
Kurdę to teraz mam znowu dylemat czy D90 czy może D5100. Muszę zobaczyć w akcji D5100 żeby je dobrze ocenić bo D90 miałem przyjemność robienia zdjęć parę razy. D90 plus starsze szkła to duży plus gdyż starszych szkieł trochę posiadam.
Odpowiedz

#99
Jeśli posiadasz szkła bezsilnikowe to dylematu właściwie nie ma - bierz D90, chyba że masz fundusze na D7000 Smile
Odpowiedz

Wybierając między D90 a D5100 będziesz musiał je sprawdzić osobiści pod kątem ergonomii. D90 jako większy lepiej leży w dłoniach, chyba że nie masz wielkich łap to wtedy lepszy będzie D5100, ale to już od Ciebie zależy.
Bajka o czasie.
Odpowiedz

Mati_An, wiesz zgadzam się jeśli chodzi o leżenie aparatu w rękach. Ja wolę masywniejszy i cięższy aparat. Dlatego wybrałem D90 i zakupiłem już gripa nawet , tak jak D3000 które mam parę ładnych lat też posiadam z gripem gdyż fotografując teleobiektywem potrzebowałem czegoś do przeciw wagi Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lustrzanka - jaką wybrać? D29-7 24 8 514 01.10.2012, 12:28
Ostatni post: Son.
  Kompakt czy lustrzanka? TOMEKKOT 5 3 820 09.07.2010, 01:33
Ostatni post: Łukasz Turek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.