Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parowozjada 2010
#31
Obleśny Szczur napisał(a):TLK83501 Kraków Główny(04:30) - Chabówka(06:55)
Można się spotkać ;-)
Konrad ,,Tp4'' Czapracki vel. C-ARTon
Odpowiedz

#32
Jeżeli pojadę to w Niedzielę ale nie jestem pewien na 100% Widzę, że mój dojazd jest niezbyt dobry i trochę na późną porę, ale co zrobić...Swoją drogą to dziwna ta przesiadka na Płaszowie...
[Obrazek: 14542591.th.png]
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
---
Odpowiedz

#33
Ja na parowozjadzie będę bo mam blisko :-D można się spotkać w skansenie ;-)
D29-104 Chabówka-Nowy Sącz
Odpowiedz

#34
No i jedna pani już nie przyjedzie - Heleny nie naprawią :roll:
Konrad ,,Tp4'' Czapracki vel. C-ARTon
Odpowiedz

#35
A cóż się stało zdaje się że była po naprawie.
Odpowiedz

#36
Od Wolsztyna już się sypie.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#37
przem710 napisał(a):A cóż się stało zdaje się że była po naprawie.
Resor przy osi tocznej powiedział ,,mam was w d''

[ Dodano: 2010-08-29, 10:40 ]
Wiem, że post pod postem ale tak wypadło.
Niestety ale rozczarowałem się tegoroczną Parowozjadą - liczyłem na coś kameralnego a nie komercyjnego. Niezrozumiały był dla mnie zakaz wpuszczania widzów przed godziną 10. SOK chyba mają jakieś specjalne kursy z cyklu ,,jak się ustawic żeby być na fotach'' i dzięki temu mam piękne składy historyczne z panami w kamizelkach. Kolejny minus to zbyt długie przerwy np. pomiędzy paradą a prezentacją składów. Pogoda też do niczego ale organizator za to nie był odpowiedzialny (chyba ;-) )
Na plus zasługują prowadzący zawody drużyn (szkoda, że tylko 3 parowozy brały w nich udział).

Przy okazji dzięki wielkie dla Obleśnego Szczura za miłe spotkanie :!:
Konrad ,,Tp4'' Czapracki vel. C-ARTon
Odpowiedz

#38
Pogoda nie dopisała ale jestem zadowolony z imprezy ;-)
D29-104 Chabówka-Nowy Sącz
Odpowiedz

#39
No giness86 ma racje pogoda nie dopisała ale było bardzo fajnie SmileSmile

//przem710
Duża litera na początku zdania.
Odpowiedz

#40
No to czekamy na bardziej szczegółowe relacje i zdjęcia.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#41
http://www.youtube.com/user/bartekkolej

Będzie pare filmików z parowozjady
Odpowiedz

#42
Tp4 napisał(a):Przy okazji dziêki wielkie dla Oble¶nego Szczura za mi³e spotkanie :!:

Równie¿ dziêkuje. Ale gdzie¶ mi siê zagubili¶cie po po³udniu i nie mog³em ju¿ was znale¼æ, chcia³em dzwoniæ ale przecie¿ mówi³e¶, ze pad³ ci telefon :-P i kicha. EOT.

Fakt faktem, ¿e organizatorzy nie postarali siê pierwszego dnia. Najpierw zwada z ochron±, która nie chcia³a nikogo wpu¶ciæ na teren skansenu przed godzin± 10, w³a¶nie wtedy gdy by³o obrz±dzanie i nawêglanie parowozów Undecided Tak samo porozwieszanie wszêdzie gdzie siê da³o bia³o-czerwonych ta¶m dawa³o super "klimat" do zdjêæ.

Za to drugiego dnia w poci±gu specjalnym by³o wszystko jak nale¿y. Organizacja bardzo sprawna, fotostopy w ciekawych miejscach, podró¿ zgodnie z planem co do minuty - tutaj brawa dla organizatorów, szczególnie dla Pana Macieja Panasiewicza, który dowodzi³ podró¿± i fotostopami oraz reszty za³ogi za spe³nianie zachcianek fotografów - by³o du¿o pary i dymu, a dwa czy trzy razy poci±g cofn±³ siê i najecha³ ponownie, bo pojawi³o siê s³oñce.
Odpowiedz

#43
Obleśny Szczur
Powiedziałem co innego ale zaraz dostałbym bana za dokładny cytat ;-) (a telefon ożył dopiero wczoraj wieczorem)

\\ Edit by TOMEKKOT:
Ortografia (Paragraf 1, artykuł 9 regulaminu).
Cytowanie przedmówcy (Paragraf 2, artykuł 8 regulaminu).
Konrad ,,Tp4'' Czapracki vel. C-ARTon
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [20/21.07.2019] Parowozjada 2019 w trzeci weekend lipca mpmazurek 0 2 882 08.01.2019, 10:46
Ostatni post: mpmazurek
  Parowozjada 2018 Adams 0 2 978 13.08.2018, 14:04
Ostatni post: Adams
  parowozjada Chabówka 2017 wlodek1956 1 2 540 22.03.2017, 21:16
Ostatni post: Dominik Piotrowicz
  Parowozjada 2015 Adams 18 8 051 25.08.2015, 22:15
Ostatni post: Dominik Piotrowicz
  X Parowozjada w Chabówce - ForumKolejowe.pl patronem medialnym imprezy mikrobart 22 8 482 13.09.2014, 14:41
Ostatni post: Leonardo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.