Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sfilmuj kolej z Lotos Kolej edycja 2 - relacja
#1
Chciałbym się podzielić wrażeniami z drugiej edycji konkursu organizowanego przez LOTOS Kolej. Więc dowiadując się jak fajnie było w pierwszej edycji, uczestnicy byli zaproszeni do Gdańska, lotos zorganizował wszystkim dojazd, możliwość poprowadzenia lokomotywy itd. W tej edycji było podobnie. W tym roku oprócz filmowej części, była także fotograficzna. Wszystko ładnie pięknie. 5 grudnia ogłoszenie wyników, miesiąc ciszy i mail z zaproszeniem do Gdańska na wręczenie nagród. Wcześniej jednak dowiadujemy się ze lotos NIE organizuje dojazdu. Na gali wręczenia nagród zjawiło się aż 5 osób z czego 3 osoby były miejscowe. Pisząc pytania do Pana odpowiedzialnego za ten konkurs otrzymujemy odpowiedzi po kilku-kilkunastu dniach na część zadanych przez nas pytań.
Sądziłem ze będzie to lepiej zorganizowane.
Odpowiedz

#2
W tym roku faktycznie, z obserwacji jakie mam od innych MK wiem, że Lotos zawiódł pod kątem transportu, bo w zeszłym roku był dowóz w dwie strony. Sama prezentacja i formuła uroczystości taka sama, jak w zeszłym roku.
Nie lada atrakcją była pewnie możliwość zobaczenia Gamy i to jest ten jeden wielki plus.
Może w przyszłym roku pomyślą i wrócą do poprzedniej formuły, ale także dopuszczą więcej lepszych filmów, gdyż nie ukrywam, że w tym roku dopuszczone zostały takie filmy i prezentacje fotograficzne, których "aż szkoda komentować".
Ja dostałem od nich odpowiedź już w fazie wysyłania filmu, że się nie nadaje, bo lokomotywa nie wykonuje pracy przewozowej (choć wysłałem im manewrującą po Poznaniu Gamę), to nawet później w ramach promocji własnej firmy nie umieścili tego na swoim kanale YT.
Tak więc w tym roku było trochę niedociągnięć i brak uczestników z pewnością da tym osobom do myślenia.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#3
Panowie, wszystko chcecie mieć na tacy! Trochę rozwagi, przypominam że Lotos Kolej jest bardzo dobrze nastawiony do miłośników kolei, znacie innego przewoźnika który organizuje takie konkursy?
Odpowiedz

#4
przem710 napisał(a):Panowie, wszystko chcecie mieć na tacy!
Jeśli organizuje się konkurs to trzeba do tego podejść poważnie. Czyli co - skoro już konkurs jest to mamy się cieszyć i skakać do nieba, niezależnie od tego, jak kiepsko jest zorganizowany?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#5
Czy w regulaminie było ujęte że transport jest po stronie organizatora? To tylko jego dobra wola, czy jak wygrasz w Totolotka to przyjadą po Ciebie abyś odebrał nagrodę?
Odpowiedz

#6
@przem710, wydaje mi się, że jeśli już organizuje się konkurs, to nie powinno mieć się wszystkiego w nosie. Raczej pod tym kątem patrzyły osoby wypowiadające się wcześniej.
Odpowiedz

#7
Oczywiście odpowiedź kilka dni po zapytaniu nie jest niczym dobrym. Natomiast oczekiwanie darmowo transportu to lekka przesada.
Odpowiedz

#8
Oczekiwanie transportu wynika z faktu, że w zeszłym roku był. Nie każdy ma jak dojechać na godzinę wyznaczoną przez Spółkę ani też nie wie jak poruszać się po Gdańsku, żeby trafić do siedziby spółki. Ja byłem w zeszłym roku, to wiem, ile czasu doświadczony kierowca krążył po mieście, aby dowieźć nas do Lotosu.
Gdyby w zeszłym roku nie było transportu teraz nikt by tego nie oczekiwał.

Konkurs i zauważenie miłośników jest świetne i tego Lotosowi odebrać nie można, bo jako jedyny prywatny przewoźnik organizuje takie coś i w ramach nagród pokazuje swoje miejsce pracy i umożliwia przejazdy lokomotywami i nie tylko.

Mnie tylko dziwi, że ta edycja była bardzo kiepska pod kątem merytoryki nadesłanych prac. W zeszłym roku poziom filmów był o niebo wyższy, ciężej było się dostać a co dopiero mówić o wygranej. Świadczy o tym choćby fakt, że w sumie były aż 2 głosowania (jury i użytkowników YT).
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#9
Inni przewoźnicy potrafią wysłać nagrody Pocztą, a tu zaproszenie do Gdańska, Co mają powiedzieć uczestnicy mieszkający np na śląsku? 12h podroży w jedną stronę, by odebrać dyplom i pojeździć lokomotywą. i powrót kolejne 12h podróży i wydane 200zł na bilety. Takie coś uważam za głupie. Miesiąc się proszę by Pan odpowiedział mi na pytania dot. nagrody głównej, do dziś nie otrzymałem odpowiedzi na dość ważne pytania.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejgniezno.cba.pl">www.kolejgniezno.cba.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz

#10
Nie pasują Ci warunki konkursu to w nim nie bierzesz udziału, jeżeli dla Ciebie jedyna legalna możliwość pojeżdżenia lokomotywą to byle co to po co się pchać do tego, daj szanse innym.
Odpowiedz

#11
Nie od dziś wiadomo że Lotos Kolej ma swoją siedzibę w Gdańsku, przecież nie przyjadą do Ciebie żebyś mógł sobie pojeździć lokomotywą. Skoro nie miałeś możliwości dojazdu to mogłeś prosić o wysłanie nagród pocztą. Nie bronię tutaj nieodpowiedzialności pracownika Lotosu, chociaż zależy o co go wypytywałeś? Natomiast uważam że Lotos Kolej organizuje jedyny konkurs który potrafi dać jakąś frajdę, zwiedzanie bazy, przejażdżka lokomotywą, niż tylko jakiś gadżet. Skoro ktoś proponuje wam coś takiego to chyba oczywiste jest to że trzeba będzie do Gdańska jechać, tak?
Odpowiedz

#12
Cóż tania promocja. Damy się przejechać lokomotywą to głupi mk nam zrobią porządną reklamą. Skoro w zeszłym roku transport był to nie wiem skąd to oburzenie osób i przywoływanie regulaminu etc. To jednych się traktuje lepiej ( w zeszłym roku), a innych gorzej. Poza tym widać właśnie różnicę ile osób dotarło w zeszłym roku, a ile w tym. W tym roku na gali było 5 osób, z czego tak naprawdę 2 spoza Gdańska. Nie każdy ma pociąg do Gdańska ze swojej stacji, a z dworca w Gdańsku do siedziby LOTOSu też jest spory kawałek drogi.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#13
Najlepiej wszytko pod nos i za darmo. mixer doskonale wyjaśnił co macie robić.
Odpowiedz

#14
To co było rok temu to dawno i nie prawda. Widocznie za drogo im to wyszło. Za rok zrobią tak że wygrają osoby tylko z Trójmiasta bo reszta będzie miała za drogi dojazd i tyle zobaczycie nagrody. Następnym razem nie bierz udziału wtym konkursie a gwarantuje Ci że się nie rozczarujesz Smile
Odpowiedz

#15
mixer, Pozwól, że sam zdecyduję o tym czy będę brał udział w konkursach czy nie.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  POLSKI BUS/kolej. Koni 14 8 453 06.09.2017, 08:56
Ostatni post: szy_mat
  Kolej w sklepie mikrobart 21 9 025 19.08.2016, 01:14
Ostatni post: Mariusz W.
  Kolej hobbystycznie a praca na kolei rustsaltz 5 3 256 17.01.2013, 20:28
Ostatni post: MichałŁ
  Kolej a język psim 12 6 734 20.06.2011, 07:37
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.