Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upublicznienia nowych serii, istotne zmiany w skrypcie
Po dłuższej przerwie mała seria na rozgrzewkę. Pruska T6 czyli nasza OKl1. Jednocześnie ruszyły prace nad kolejnymi seriami.
Konrad ,,Tp4'' Czapracki vel. C-ARTon
Odpowiedz

Ja proponuje usunąć wyświetlanie danych z EXIFa. Po pierwsze mało kto zostawia w obrobionych fotach te dane a po drugie - czasami dane wyświetlają się z błędem. .Przykład

Poprawi się estetyka stronki
--------
Odpowiedz

i przydało by się też pokasować zbędne komentarze. ADMINI jesteście ?????
--------
Odpowiedz

CenTraX, co rozumiesz pod "zbędne komentarze"?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

np. komentarze pod tą fotką:

http://www.forumkolejowe.pl/ilostan/ind ... o&id=17772


A co z powyższymi sugestiami ?
--------
Odpowiedz

EXIF'a według mnie można faktycznie wywalić - większość z tych danych nie jest po prostu potrzebna zwykłemu "oglądaczowi". Co do usunięcia komentarzy(w przypadku który zaprezentowałeś) też jestem jak najbardziej za. Teraz spróbuję wcielić to w życie :-).

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

Do tego pokazują złe dane, a także mało kto zostawia oryginalny EXIF.
--------
Odpowiedz

CenTraX napisał(a):i przydało by się też pokasować zbędne komentarze. ADMINI jesteście ?????

Spokojnie spokojnie, Admini czuwają i na bieżąco obserwują zarówno IPT jak i również wszystkie wątki na forum z nim związane ;-) Mimo wszystko jednak przed 9-tą a w soboty 11-tą to nie zaglądamy na forum :lol:

A poważnie i do meritum - w sprawie EXIF-u zwrócimy się do głównodowodzącego Przemka aby jakaś zmiana tutaj zaszła bo Wasze uwagi są oczywiście słuszne - jest to panel zupełnie zbędny.
Co do komentarzy - pełna zgoda, rzeczywiście trzeba robić z nimi porządek i usuwać te zbędne, które dotyczą kwestii technicznych.
Poza tym to dzięki wielkie koledzy za wszelkie uwagi, wszystkie są dla nas cenne i przydają się przy prowadzeniu i doskonaleniu naszego wspólnego projektu jakim jest Ilostan :-)
Odpowiedz

To ja przypomniałbym jeszcze sprawę filmików - mogły by też być fajnie sortowane według daty.
--------
Odpowiedz

Chodzi bardziej o datę zrobienia filmu niźli datę wrzucania, a co do długości filmu to nie widzę sensu - ilostan ma na celu dokumentację a nie portal rozrywkowy Wink
--------
Odpowiedz

Zapraszam do zapoznania się z historią serii T419p.
http://www.forumkolejowe.pl/ilostan/ind ... itle=T419p
Wprawdzie w Polsce eksploatowany był tylko jeden egzemplarz, ale jednak :-)
Osoby dysponujące zdjęciami proszone o uzupełnienie nimi metryczki pojazdu.
Odpowiedz

O ile większości miłośników kolei znane są wypożyczone przez PKP IC od ČD lokomotywy serii 754, o tyle nie wszyscy wiedzą że dopuszczenie do ruchu na sieci PKP PLK posiada również bliźniacza seria 753. Zapraszam zatem do zapoznania się z historią "spolonizowanych" egzemplarzy tej serii.
Na dzień dzisiejszy lokomotywy gotowe do pracy w Polsce posiada trzech przewoźników :
ČD Cargo - 7szt.
Unipetrol Doprava - 1szt.
AWT Ostrava - co najmniej 3szt.
http://www.forumkolejowe.pl/ilostan/ind ... &title=753
Odpowiedz

Mógłby ktoś dorzucić SM42-2446. Dzięki.
--------
Odpowiedz

Zrobione:
http://www.forumkolejowe.pl/ilostan/ind ... =SM42-2446
Odpowiedz

W Ilostanie uruchomiliśmy nową funkcję, która pozwala zobaczyć poprzednie statusy pojazdu. Screen z karty lokomotywy ET22-731.

[Obrazek: Nr8CIU3.jpg]
Dla moderatorów/JuniorAdminów
Od tego momentu do zmiany statusu proszę o używanie odnośnika "Zmień status".
[Obrazek: VDXBQDn.jpg]
[Obrazek: lmeiMv4.jpg]
Czy aktualizować status? Odznaczamy w momencie, kiedy chcemy dodać sam wpis bez zmiany statusu.
Czy dodać wpis? Odznaczamy w momencie, kiedy chcemy zmienić status pojazdu bez dodania wpisu.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak numerów serii Desiro SzymekP12 1 1 675 06.04.2022, 08:22
Ostatni post: KazET21224142
  Bibliografia serii SN51 KazET21224142 4 2 843 14.07.2021, 21:45
Ostatni post: KazET21224142

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.