Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian
Jeżeli się nie mylę to 11 sierpnia dwa Elfy 22WEh dla województwa małopolskiego zostały odebrane i weszły do służby w Kolejach Małopolskich. Nie wiem czy w związku z tym jest konieczność przerzucenia metryczek na serię EN76B czy już tak zostanie jak jest ?

Przy okazji przy metryczkach EN81-005 i 007 powinna wyświetlać się Pesa jako właściciel tych pojazdów zamiast mLeasing.
Odpowiedz

Witam, 
Czy tylko u mnie nie działa wykaz wszystkich SM42?
Odpowiedz

Dzień dobry.
Od kilku tygodni nie działa moduł filmów w Ilostanie.
Czy są plany przywrócenia tego modułu?
Odpowiedz

Cześć. 
Prosiłbym o dodanie do serii 111Ed lokomotywy o numerze 031.

111Ed-20-031
Nr fabryczny: L390BNA031/SML014
EVN: 91 51 5 170 149-6
Data wyprodukowania: 28.09.2021
Właściciel: RCP
VKM: PL-RCP
Przewoźnik: JSW Logistics

Zdjęcie już czeka Big Grin
Odpowiedz

Zrobione Smile
Odpowiedz

Dzięki Big Grin

Coś się musiało wysypać Smile


[Obrazek: 5puko2.jpg]
Odpowiedz

W ogóle po zmianie skryptu strony panuje spory bałagan. Zauważyłem, że zniknął mój wpis naprawy (a w zasadzie modernizacji) z karty ET22-420. Przy okazji przydałoby się ponownie dodać status pojazd za granicą w takiej formie jaki był przed aktualizacją strony (szary prostokąt z niebieskimi jak atrament napisami), gdyż w obecnej formie robi spory bałagan.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale po próbie wyszukania danej maszyny przez przewoźnika niekiedy wyszukiwarka nie wszystko pokazuje co widać na przykładzie EU07-005. To jest jedna z moich uwag. Nie wiem czy zauważył już ktoś podobny błąd ?
Odpowiedz

(10.10.2021, 17:44)KazET21224142 napisał(a): Zauważyłem, że zniknął mój wpis naprawy (a w zasadzie modernizacji) z karty ET22-420.

Tak ma docelowo być - wpisy modernizacji tylko już w zmodernizowanej karcie (w tym przypadku ET22-2020)
Odpowiedz

(10.10.2021, 17:44)KazET21224142 napisał(a): Nie wiem czy ktoś zauważył, ale po próbie wyszukania danej maszyny przez przewoźnika niekiedy wyszukiwarka nie wszystko pokazuje co widać na przykładzie EU07-005. To jest jedna z moich uwag. Nie wiem czy zauważył już ktoś podobny błąd ?

Jeśli chodzi o wyszukiwanie pojazdów to podobnie jest z Przydziałem, Schematem malowania i Statusem. Zauważyłem to przy wyszukiwaniu pojazdów EP07 i EN57. Dopiero po kombinacji klawiszy Ctrl+F przy wyszukiwaniu widać tego więcej (bez wybranych wyżej kryteriów) .
Odpowiedz

Niestety nadal nie mam możliwości zalogowania się na Ilostan, ale czy można wpisać trzy naprawy okresowe dla pojazdu SR61-001. Zostały one wykonane kolejno w MD Malbork w 1982 roku oraz dwie w MD Chojnice w 1988 i 1991 roku (nie znam szczegółowej daty).
Odpowiedz

Miałbym taką drobną sugestię - dałoby radę zrobić coś, by wykorzystanie limitu wyświetlało się przed wysłaniem pliku? Troszkę irytujące jest po raz kolejny wpisanie wszystkich danych, wymodzenie opisu, dat itp. i po kliknięciu wyślij nagle komunikat, że limit poszedł i na następny dzień trzeba czynność powtarzać ;-)
Odpowiedz

https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.p...=36WEh-001

Pojazd wymaga poprawy statusu.

Tak jeszcze zapytam dodatkowo (nie wiem czy ten wątek będzie na to odpowiedni), czy SA132-012 zostanie wpisany status oczekuje skreślenia lub oczekuje kasacji. Informacje te zostały potwierdzone przez prezesa Kolei Wielkopolskich Marka Nitkowskiego. W zamian za rozwalony ma trafić używany Link SA139-008, chociaż nie wiem kiedy dostawa miałaby nastąpić (czy już nastąpiła) ?
Odpowiedz

,,Pojazd wymaga poprawy statusu"
W miare mozliwosci metryczka bedzie scalona z 36WEhd-001.
SA132-012 bedzie.
SA139-008, niby nie. w Poznaniu regularnie przejezdzam obok punktu gdzie SZT KW stoją.

AdiWchPL - zobaczymy co Przem710 na to powie.
Odpowiedz

Nie wiem dlaczego, ale jak sprawdzam swoje fotografie na swoim koncie w ilostanie, to nadal widzę te, które z 1-2 miesiące oczekują na akceptację. Na początku jak zacząłem dodawać pierwsze zdjęcia, to od razu wiedziałem, które zostały zaakceptowane, a odrzuconych po prostu nie było.
Odpowiedz

Dodałem datę naprawy ED78-014. Proszę o akceptację ?
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.