Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian
https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.p...e=3E/1-350

A ten wpis Sewcia65 to błąd, czy obecnie lokomotywa jest dzierżawiona przez nieznanego operatora ?
Odpowiedz

(07.03.2021, 18:33)mojżesz napisał(a): Czy jest w planach opublikowanie serii SM30? Zdaje się, że kiedyś widniała na IPT, ale miała kolor czerwony czyli w opracowaniu.

pytanie czy rozpoczęto pracę nad serią EW55, której nie było nawet na czerwono a do której utworzenia potrzebne informacje już dostarczyłem a jeszcze może coś wycisnę
bo skoro SM30 była na czerwono to kiedyś pewnie będzie
Odpowiedz

Czy zaakceptuje ktoś moje wpisy z przed kilku dni odnośnie serii 754. Z tego co zauważyłem lokomotywy 754 028 i 037 zostały przerzucone do Krakowskiego zakładu PKP Intercity w celu obsługi TLK Sudety ze względu na awarie pozostałych egzemplarzy. Niestety patrząc na ofertę pociągu TLK Sudety prezentuje się bardzo biednie, w dodatku problemem jest brak sieci trakcyjnej na magistrali Podsudeckiej, która uniemożliwia użycie lokomotyw elektrycznych przez co Nurki muszą jeździć na pewien czas na Sudetach.

Nie jestem pewien przydziałów innych dwóch 754 o numerach 025 i 041, ale zdaję mi się że wróciły z powrotem do właściciela, zwłaszcza że ostatnio pojawiła się informacja, że PKP Intercity eksploatuje pięć egzemplarzy lokomotyw serii 754, z czego tylko dwie są sprawne.
Odpowiedz

Do serii 22WEg można dodać malowanie szaro-białe + czerwone drzwi. Jednostka 22WEg-018 nosi to malowanie ale raczej nie będzie przeznaczona dla dolnośląskiego. Prawdopodobnie może być to województwo pomorskie, ale nie ma pewności. Myślę również że nazwa malowania dla niedoszłego SKM Warszawa 22WEg-015 powinna nazywać się czerwono czarno kremowe, zamiast czerwono czarne.

PS: Co z moimi wpisami odnośnie serii 754 ? Czyżbym się w czymś pomylił ?
Odpowiedz

SM42-543 ma błędny status- wyłączony z eksploatacji. 29.03 ściągała Impulsy do Newagu w Nowym Sączu . Od kilku dni robi na przetokach w zastępstwie za zakładową. A przy okazji nie jest modernizowana bo nie wygląda na 6Dg.
Odpowiedz

Od jakiegoś czasu mam problem z dodawaniem zdjęć, a mianowicie wszystkie czekają na akceptację moderatora, po chwili same się klonują już bez podglądu.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

Tego typu ,,klony" są związane najczęściej z jakimikolwiek edycjami (data, podmiana zdjecia) itd..
Odpowiedz

Tam gdzieś wypatrzyłem babola na ilostanie, na szczęście nie zaakceptowanego. Objaśniam.
W Lublinie kręcą się podkarpackie jednostki EN57 obsługujące połączenia Grodzisko Dolne - Stalowa Wola Rozwadów. Bywają tam, ponieważ co kilka dni wypada im przegląd, a naszemu zakładowi (podkarpackiemu) nie opłaca się brać SM42 i przeciągać jednostki z Rozwadowa do Przeworska przez Rzeszów, więc te jednostki po prostu jeżdżą na przegląd do Chełma, a do nas wtedy przyjeżdża jakaś jednostka lubelska. Działa to na zasadzie, że podkarpacka jednostka jedzie na Rego Rozwadów - Lublin po 16, a następnie do Chełma i po przeglądzie w kolejności Chełm - Lublin, Lublin - Rozwadów (koło 16) przyjeżdża ponownie do obsługi Grodziska. Jednostki te nie są na delegacji tylko po prostu jadą na przegląd, jako planowy regio.
Odpowiedz

W wydarzeniu z zerwaniem sieci trakcyjnej przez EN57AL-1805 jest błąd. Sieć została zerwana pomiędzy podg. Suchy Las i Poznań Główny PoD, a nie na szlaku pomiędzy PoD i PoA.
Odpowiedz

https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.p...=SA105-001

We wpisie MegaTVHD brakuje miejsca wykonania naprawy.

Z karty SA106-007 można usunąć wpis arctodusa1111, ponieważ mój wpis został już wcześniej dodany.
Tak zapytam jeszcze, dlaczego we wpisach w SA106 wykupionych od Warmińsko-Mazurskiego nie ma przydziałów ? Czy zostaną dodane dopiero po przydzieleniu do któryś z zakładów ?
Odpowiedz

Miejsce wykonania uzupelnie jak ogarne dokladna date.
Co do SA106 - tak, bo rownie dobrze moze (nie musi) być to przerzucone na inne wojewodztwo.
Odpowiedz

Generalnie pozostałbym przy przydziale do zakładu Warmińsko-Mazurskiego, ale zgodnie z niepewnymi informacjami najpewniej mogą być przerzucone do obsługi na Ostbahnie na Wielkopolsce i Pomorzu, lub na Podlasie. Ale równie dobrze może być tak jak piszesz, że mogą pozostać na pewien czas w województwie Warmińsko-Mazurskim. Nie wiem jak prezentuje się obecna sytuacja przewozowa w tym województwie, że podjęto ich sprzedaż.

Tak przy okazji można byłoby dodać do bazy Ilostanu serię SU4220, zwłaszcza że zakończono modernizacje jednej SM42 dla PKP Intercity która nosi oznaczenie SU4220-001 (nie znam dokładnego egzemplarza z której ten lok powstał).
Odpowiedz

Tak przy okazji można byłoby dodać do bazy Ilostanu serię SU4220, zwłaszcza że zakończono modernizacje jednej SM42 dla PKP Intercity która nosi oznaczenie SU4220-001 (nie znam dokładnego egzemplarza z której ten lok powstał).

I przez to nie można. Seria powstanie dopiero jak
a: bedzie znana SM42 z której zrobiono 001
b) odbiór końcowy po dopuszczeniach, które troche potrwają.
Odpowiedz

Witam. Na filmie z EP07-1048 z ekspresem Słupia typ reflektorów jest niezgodny z historią naprawy i malowań.
Na filmie widzimy reflektory "telewizor", natomiast w historii naprawy i malowań są wpisane reflektory "zez".
Proszę o zweryfikowanie i ewentualne poprawienie.
Odpowiedz

Ktoś coś pochrzanił. Na wszystkich zdjeciach są zezy. Zdjecie z 1.05.2021 z grupy Miłośnicy Siódemek na fb - też ma zezy. Autor filmu coś pochrzanił. Prośba o linka do tego filmu.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.