Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikolskie problemy (ja nie mam życia poza koleją)
#16
flanker napisał(a):Kubie zapewne chodziło o klasyka, czyli:

http://archeo.kolej.pl/galeria/elektryc ... 57_066.jpg

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zorganizować farbę, narzędzia, i pomalować w ten schemat EW90-36 w Pyskowicach, który tylko na to czeka. Prawie jak kibel ;-P

Tak one wyglądały gdy kursowały na SKM Trójmiasto:

[Obrazek: ew90.jpg]
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#17
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poprosić Cargo o żółte czoło Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#18
Jak tylko będą pieniądze na farby to, wtedy postaram się jeszcze o czas i wtedy można działać :-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#19
Co jest takiego magicznego w słynnym Rp1 żeby go opisywać w tytule filmu? Może mi to ktoś wytłumaczyć? To tak samo jakby każdy pisał w tytule 'EU07 z Pc1!!!!!!!!!!!!!'
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#20
a co jest takiego magicznego w niektòrych ludziach ze ich żòłć zalewa na tytuly nie swoich flmikow? Smile
Odpowiedz

#21
Mnie żadna żółć nie zlewa, zwykła ciekawość podnieceniem 'Rp1', nikt do dziś tego sensownie wytłumaczyć nie może Smile
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#22
Lutek, Cóż ja jako nagrywający cieszę się, gdy mechanik pozdrowi mnie Rp1, podniesie rękę czy mrugnie światłami. Jest to naprawdę fajne uczucie. Co prawda nie jaram się tym, aż tak by dawać do każdego filmu z Rp1 stosowny tytuł, ale jest to z pewnością pozytywnie odebrane przez mechanika Nas miłośników.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#23
Mnie to nie raz śmieszy, prowadzę jakiś pociąg, stoją obok osoby nagrywające przejazd pociągu, pokazują aby dał sygnał baczność, "hamulec zrywają" TongueP trąbniesz a oni tacy wtedy szczęśliwi nie wiedzą co z sobą zrobićTongueP
Odpowiedz

#24
Mała rzecz, a cieszy.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#25
Naprawdę macie problemy że ból głowy. Samo użycie słowa RP1 nie jest niczym złym, pod warunkiem że każdy tytuł nie zawiera tej magicznej frazy. Ja na przykład nie rozumiem dawania plusów za RP1.
Odpowiedz

#26
Dla niektórych MK preferował bym ten rodzaj pozdrowienia
http://www.youtube.com/watch?v=jSzXvpPvMGg
Odpowiedz

#27
Jak się jest chamem, najlepiej kamieniami obrzucać człowieka....

ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#28
Nie popieram takiego zachowania ale po prostu sobie nie życzył filmowania. Poza tym to ci dwaj go sprowokowali swoim chamskim "no, czekamy". To się facet wkurzył i powiedział im po męsku.
Odpowiedz

#29
Rzeczywiście bardzo męskie było zatrzymanie składu na szlaku i opuszczenie kabiny elektrowozu, oj bardzo męskie. Gdyby nie wyszedł z kabiny nawet nikt jego twarzy by nie zauważył.
Odpowiedz

#30
Ja bym takiemu pomnik postawił! Pomnik dzielnemu kolejarzowi który nie dał się miłośniczemu wrogowi!
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ANKIETA - podróżnicy koleją Kraków i okolice qetuo 0 2 111 01.12.2018, 18:51
Ostatni post: qetuo
  Życiowe problemy wąskiej grupy społecznej określanej jako stara gwardia TWB ;) Panoramix 0 2 001 22.07.2018, 13:53
Ostatni post: Panoramix
  Dlaczego i jak długo interesujesz sie koleją? norbis97 32 14 030 23.05.2018, 19:34
Ostatni post: 409Da-026
  Podstawowe problemy nierozwiązywalne Mariusz W. 28 8 560 11.09.2014, 08:43
Ostatni post: DamianT
  Przewaga własnego samochodu nad koleją norbert 2 2 506 28.11.2013, 10:30
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.