Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikolskie problemy (ja nie mam życia poza koleją)
#1
Przywrócić denaturat! Najpiękniejsze malowanie! Historyczne, lepsze od fabrycznego! Biedne dziewiąteczki, zostały obdarte z godności...

Odnoszę coraz większe wrażenie, że niektórzy nie mają życia poza koleją..
Odpowiedz

#2
Tomasz Zajkowski napisał(a):Odnoszę coraz większe wrażenie, że niektórzy nie mają życia poza koleją..

A ja domagam się powrotu Ty51 do obługi eE-eŁki... :-P
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#3
No cóż i tak bywa ;-D Proponuje wyluzować i pomyśleć o "gwiazdorze". ;-)
Odpowiedz

#4
Może Mikołaj będzie dobry dla grzecznych miłośników i nocą chluśnie wiadrem z denaturową farbą w jakieś ciekawe pojazdy... Np. kibel w malowaniu denaturowym, o!
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#5
Niektórzy denaturatu to chyba za dużo w usta chlusnęli Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
Ja też jestem za przywróceniem niebieskiego denaturatu, bo ten bezbarwny to nie wiadomo co się pije.
Odpowiedz

#7
No pewnie, przydało by się żeby denaturat miał jakiś kolor. Łatwo się pomylić.
Odpowiedz

#8
Przez chlebek się przesącza i kolorek znika.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#9
To jak robimy mikolski koncert życzeń to ja chcę oliwkowe Bipy i ryflaczki, SP32 w klasycznym malowaniu, Tekatki i reaktywację i remont wszystkich linii kolejowych na DŚ :-D A no i ten cały tabor miałby na nich właśnie jeździć :-P Ło Jezu ale byłbym szczęśliwy! <3

Tak już pisząc na serio bez wygłupów to wielu mikoli ma różne zachcianki, często mocno oderwane od rzeczywistości. Akurat malowanie "denaturat" IMO było ciu*owe :-) Wiem wiem o gustach się nie dyskutuje, ale to nowe bije tamto stare na łeb.
Odpowiedz

#10
To ja chce dziewiatki w takim ladnym pomaranczowym malowaniu
Pozdrawiam, Leonardo
http://www.leospace.pl/

Kilometry w 2012 | 2013 | 2014 | 2015
Odpowiedz

#11
Tomek mam życie poza koleją 8-) Po prostu lubię EP09. Na pewno każdy jest czegoś fanatykiem samochodu, swojej dziewczyny itd. Więc dlaczego nie mogę być lekkim fatatykiem EP09? :-D całą sprawe potraktujmy z humorem.
Odpowiedz

#12
D29-7 ja np. uwielbiam Kible i bardzo bym chciał żeby wróciło malowanie żółto-niebieskie ;-) Może kiedyś wróci :-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#13
@kebeka; http://imageshack.us/a/img64/5108/dsc04058t.jpg takie, czy pierwotne, jak 001?

Akurat PR to jedna z najbardziej pozytywnie nastawionych do mikolów spółek.
Odpowiedz

#14
Ja chcę żeby odbudowano Lux Torpedę. Liczę że Koleje Śląskie będą zainteresowane tym projektem, w ramach dalszego urozmaicania parku taborowego.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#15
KlimaT nieeee, Kubie zapewne chodziło o klasyka, czyli:

http://archeo.kolej.pl/galeria/elektryc ... 57_066.jpg

A w tle po lewej stronie manewruje Byku z żółtym czołem :-D Tego akurat ja jestem fanatykiem - żółte czoła lokomotyw ;-)

To malowanie Kibelka jest kultowe, choć przyznam szczerze że me oczy przywykły już do malowania PRów i na Kiblach wygląda ok. Choć malowanie PRów na lokach (na spalinach głównie, to czerwono srebrne) jest fuuuuj. Czekoladki i to nowe cudaczne malowanko przełamują tamto paskudztwo i cieszą już oko :-D
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ANKIETA - podróżnicy koleją Kraków i okolice qetuo 0 2 111 01.12.2018, 18:51
Ostatni post: qetuo
  Życiowe problemy wąskiej grupy społecznej określanej jako stara gwardia TWB ;) Panoramix 0 2 000 22.07.2018, 13:53
Ostatni post: Panoramix
  Dlaczego i jak długo interesujesz sie koleją? norbis97 32 14 030 23.05.2018, 19:34
Ostatni post: 409Da-026
  Podstawowe problemy nierozwiązywalne Mariusz W. 28 8 559 11.09.2014, 08:43
Ostatni post: DamianT
  Przewaga własnego samochodu nad koleją norbert 2 2 506 28.11.2013, 10:30
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.