Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koleje Rosyjskie - RŻD
#61
A jeszcze jedno pytanie, bo dzisiaj w ogóle nie było żadnych wagonów do Moskwy. Pociąg jechał tylko Terespola. Co mogło być tego przyczyną?
Odpowiedz

#62
W rozkładzie było to zawarte

Cytat:oprócz 24., 25. Cze 2014
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#63
Tak wiem przyglądałem się w rozkład, tylko się zastanawiam co mogło być przyczyną, że akurat w te dwa dni nie kursują.
Odpowiedz

#64
RŻD: Bołgaria Ekspress i Tissa przez Polskę?
Koleje Rosyjskie ogłosiły niedawno plany zawieszenia kursowania pociągów Bołgaria Ekspress i Tissa łączących Moskwę z Węgrami, Rumunią i Bułgarią przez Ukrainę. Być może jednak ważne z punktu widzenia europejskiej siatki połączeń kursy nie zostaną ostatecznie zlikwidowane. Trwają bowiem rozmowy o możliwości skierowania obu składów przez Polskę.

http://www.rynek-kolejowy.pl/54534/rzd_ ... polske.htm
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#65
Pitagoras: kiedys chyba bylo polaczenie Krakow - Varna
Odpowiedz

#66
Witam,
gdzie powinnam szukać informacji o parametrach technicznych rosyjskich kolei?
Interesują mnie: maksymalna dopuszczalna prędkość oraz dopuszczalny nacisk oś na odcinku Moskwa-Władywostok oraz Władywostok- Szanghaj.

Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedź.
Odpowiedz

#67
odcinek Moskwa-Władywostok ma ponad 9000 km, więc parametry techniczne nie sa takie same na całej trasie.

Władywostok- Szanghaj to w >95% koleje chińskie.
Odpowiedz

#68
władywostok- szanghaj zaliczany jest do kolei transsyberyjskiej, dlatego zasugerowałam się kolejami rosyjskimi. Celne uwagi, jdnak w żaden sposób nie przybliżyły mnie do źródła danych.
Odpowiedz

#69
Maksymalną szybkość handlową możesz oszacować z faktu, że najszybszy pociąg M-W jedzie 143 h 50 min.
Odpowiedz

#70
analizuję przewozy towarowe i nie mam pewności niestety czy pociągi towarowe jeżdżą w tempie najszybszych ekspresów.
Odpowiedz

#71
kamea napisał(a):nie mam pewności niestety czy pociągi towarowe jeżdżą w tempie najszybszych ekspresów.
Na pewno nie jeżdżą. Ale Twoje pierwsze pytanie było "maksymalna dopuszczalna prędkość".

W Warszawie jest przedstawicielstwo kolei rosyjskich (zapytaj wujka Googla). Może czagos bardziej konkretnego tam sie dowiesz.
Odpowiedz

#72
Jakby jechali tyle co ekspres, to zgubiliby części wagonów Big Grin
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.