Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc na początek
#1
Witam jestem tu nowy. Proszę o pomoc jako że chciałbym zacząć powiedzmy od zera. Posiadam kolejkę i tory. Niestety nie mam sterownika i kabli. Jakie najlepiej kupić. W jakim sklepie. Muszę też zmienić koła na metalowe gdyż tamte są plastikowe. Proszę pomóżcie. Z góry dziękuję.
Odpowiedz

#2
H0 czy TT?

Jednym z lepszych zasilaczy na rynku jest pikowski FZ1. Posiadam i jestem z niego bardzo zadowolony.
Odpowiedz

#3
A jak długo się tym zajmujesz. Czy mogę prosić o jeszcze jakąś pomoc. Nie wiem w sumie od czego zacząć
Odpowiedz

#4
Najlepiej jak zorientujesz się w jakiej skali masz kolejkę i wtedy pomocy możesz zaczerpnąć z forum typowego dla tej skali.
Odpowiedz

#5
Nie wiem czy zmiana kół z plastikowych na metalowe starczy..
Bo raczej nie spotkałem się żeby tak było..
Musisz najpierw sprawdzić czy wogóle Twoja kolejka ma silnik(czyt. lokomotywa).
A jeśli chodzi o zasilacz to pewnie allegro: http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... ilacz+piko
Chyba że chcesz nowy to już większy wydatek... Albo zawsze w zestawach startowych są zasilacze i regulatory..
Odpowiedz

#6
Jak chcesz po kosztach to kup sobie jakieś trafo i sam zrób regulator. To dość prymitywny układ.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proszę o informacje na temat tej tabliczki Batu1 2 2 859 24.04.2014, 12:04
Ostatni post: kolej_żeliwna
  Proszę o pomoc w wycenie - kolejka elektryczna + makieta Arexx 2 4 866 25.09.2013, 18:49
Ostatni post: Arexx
  Radio Radmor, proszę o pomoc kamilus67 37 16 292 02.03.2013, 17:26
Ostatni post: Valcyte

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.