Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katarzynki 2012
#31
Może ktoś mi przybliżyć ile czasu się idzie do Zespołu Szkół Komunikacji i ile tam będzie trwało zwiedzanie? Bo chcę sobie plan ułożyć z grubsza i nie wiem czy wracać wcześniej do Wrocławia czy iść tam i ile to potrwa wszystko...
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#32
Na dojście z peronów licz ~20 minut. A czas zwiedzanie zależy tylko i wyłącznie od zwiedzającego.
Bym zapomniał wspomnieć- wstęp 5zł
Volenti non fit iniuria
Odpowiedz

#33
To kto jutro jedzie? Jak rozumiem: Ostrowianin, Leonardo, Pendolino, psim (?), rysiogeniusz (?), mikrobart (?).

O której i gdzie się spotykamy? Jak coś założę smyczkę forumową, bo raczej nikt mnie nie zna i ja nikogo też nie, żebyśmy się rozpoznali Tongue

I kto idzie oglądać makietę?
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#34
Ja również przyjadę Smile
Odpowiedz

#35
kebeka napisał(a):Wszystkich chętnych z okolic Krakowa Śląska i nie tylko zapraszam na udział w Katarzynkach w Krakowie i w małym zlocie forum :-)
Zaproszenie przejęte :-) Przyjadę.
Odpowiedz

#36
uwaga grupa Wielkopolska!
proponuje spotkanie w okolocach godziny 10 w hali starego dworca pod telewizorem z tvn24 od strony peronu 1
bedzie czas na jakies zdjecia, chwile rozmowy i zajecie miejsc w pociagu specjalnym.
ja na dworcu bede nieco wczesniej
Pozdrawiam, Leonardo
http://www.leospace.pl/

Kilometry w 2012 | 2013 | 2014 | 2015
Odpowiedz

#37
loony, Ja z Wojtkiem będziemy na Głównym o 9:50. Można się spotkać powiedzmy na żeberku koło 4 peronu, albo koło głównego wejścia na stary dworzec? Nie wiem o której pojawią się pozostali.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#38
A mój Regio właśnie wyjechał z Drużyny Poznańskiej, także za pół godzinki Poznań Smile Będę stał tam gdzie podał Leonardo, smyczka forumowa już wisi na szyi Tongue
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#39
Przepraszam wszystkich za moją dzisiejszą nieobecność, jednak nie miałem dostępu do internetu i nie miałem jak o tym poinformować
Odpowiedz

#40
W Krakowie impreza chyba się udała? Zapraszamy za rok!
Odpowiedz

#41
Napisałby ktoś relację z poznańskich atrakcji?
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#42
tak w skrócie: Jeden AKW, tłum ludzi. We Franowie ciekawie, czeska, siódemka 1500 z joystickiem i kierownicą, stonki, byk... Ale ciekawiej było jednak mniej oficjalnie, czyli wszystko, co przeznaczone na żyletki. Piękne są te poniszczone byki.

PS: Ktoś tam z forum spotkał mnie wraz z moją 'ekipą', miał smycz, był na peronie 6. jbc. ja to ten w okularach.
Odpowiedz

#43
KlimaT, no tak, a my tu obstawialiśmy łowców RP1Big Grin

Impreza w Poznaniu mega!
Odkurzacz, Czeszka, Malboro, salonka i mnóstwo byków i siódemek na Franowie.
Można było wszędzie wejść i nap***ć RP1Smile
makiety w ZSK to kolejne miłe zaskoczenie - było tego znacznie więcej niż rok temu. dzięki naszym kolegom były fotostopy.
Nastawnia to już poezja, piwo i pociągi, knajpa w kolejowym klimacie zdecydowanie warta polecenia.

Zrodził się także pomysł większej integracji grupy Wielkopolskiej poprzez comiesięczne spotkania w Nastawni i na szlaku.

Dzięki Panowie za fajny dzień!
Pozdrawiam, Leonardo
http://www.leospace.pl/

Kilometry w 2012 | 2013 | 2014 | 2015
Odpowiedz

#44
Katarzynki w Krakowie także uważam za udane. Serdeczne podziękowanie dla forumowiczów Radek, Mika, e-Cavon, oraz dominik07317 za miłe spędzenie dnia. Specjalne podziękowania ślę do przedstawiciela PLK Kraków za poświęcenie więcej czasu na rozmowę dla ekipy forumkolejowe.pl ;-)
Odpowiedz

#45
Radek napisał(a):W Krakowie impreza chyba się udała? Zapraszamy za rok!
Nie 'chyba'. Na pewno! :-)
Leonardo napisał(a):Impreza w Poznaniu mega!
Mega to w Krakowie było :-P Krzyż od łażenia dalej mnie boli :-P Słuch chyba też coś szwankuje, ale dzieciom się podobno wybacza.

W sumie to i tak muszę przyznać, że wszystkiego nie zdołaliśmy zobaczyć, trochę czasu brakło.

Groszek pozdrawia staro i nowo poznanych :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Katarzynki 2015 sm31-131 10 4 467 21.11.2015, 20:49
Ostatni post: pitagoras23
  Katarzynki w Wielkopolsce? sm31-131 4 3 958 29.11.2014, 16:58
Ostatni post: sm31-131

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.