Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EW51-36
#1
Witam

Czy ktoś może wie co się stało ze jednostką EW51-36 (EW91-36) , która gniła w krzakach w lokomotywowni Olszynka Grochowska. W zeszłym tygodniu została gdzieś zabrana???

Mam tylko nadzieję że nie na złom Sad

http://www.eu06.pl/ezt/ew51/ew51-36-1.jpg
Odpowiedz

#2
W takim stanie to raczej tylko na żyletki mogli ją zabrać.
Odpowiedz

#3
Bez obaw EW51 został przetransportowany w bezpieczne miejsce. Nadal znajduje się w Warszawie.

Nie ma żadnych pewnych informacji na jego temat, pewne jest tylko to że nie grozi mu krzywda, prawdopodobnie zostanie przetransportowany do ZNTK Mińsk Mazowiecki i poddany odbudowie, w jakim kształcie i kiedy nic nie wiadomo. Mam nadzieję że te informacje potwierdzą się.
Odpowiedz

#4
Czyżby zbrojenia KŚ?

BP, MSPANC
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
Ciekawe skąd Stowarzyszenie ma na jego remont kasę, chyba że zrobią niego nową wersje ELFa Smile
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#6
CO? Coś się ruszyło w sprawie ostatniego EW51? Rety, to wspaniała wiadomość Big Grin .

Nawet jeżeli zostanie zabezpieczony jako ruina i będzie stał dalej jak SD80 przy Muzeum Kolejnictwa to już jest duży postęp. Mniejsza o odbudowę, najważniejsze że nie grożą mu już złomiarze Smile .
Odpowiedz

#7
Panowie, stało się! EW51-36 po latach oczekiwania i dewastacji jedzie do ZNTK Mińsk Mazowiecki na renowację.

Info forum eu07.pl -> http://eu07.pl/forum/index.php/topic,22527.0.html
Odpowiedz

#8
przem710 napisał(a):Panowie

Jo Cię prosza...
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#9
Jaki zakres naprawy? Co z nim potem?

przem710 napisał(a):Panowie, stało się!
Naucz się w końcu Przemku, że tu zaglądają również kobiety.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#10
mikrobart napisał(a):Jaki zakres naprawy? Co z nim potem?

Marzy mi się aby po renowacji zajechał do jakiegoś skansenu (serdecznie życzyłbym panom z Pyskowic aby trafił do nich ;-) ) i obsługiwał jakieś pociągi specjalne, może sezonowe?

Cytat:Naucz się w końcu Przemku, że tu zaglądają również kobiety.

No ej, to niech forumowy ruch feministek zwróci uwagę a dopiero potem będzie się zastanawiać nad tym czy warto się czegoś pod tym względem uczyć ;-)
Odpowiedz

#11
rysiogeniusz napisał(a):serdecznie życzyłbym panom z Pyskowic aby trafił do nich ;-)

Dziękujemy, to miłe, ale obawiam się że aktualnie nie mamy na to odpowiednich warunków (np. nie mamy sieci trakcyjnej, ani nawet trzeciej szyny ;P o dachu nad głową nie wspominając... )

rysiogeniusz napisał(a):niech forumowy ruch feministek zwróci uwagę

No to przecież zwróciłem*. Kultura tego wymaga. :-) Jak chcecie (chcemy) żeby panie tu zaglądały i dobrze się czuły, to bezwarunkowo trzeba brać je pod uwagę, Rysiu.

---
* - przypominam, że jestem Królową Angielską
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#12
EW51 będzie stacjonował w Warszawie, więc nie liczcie na jakieś inne możliwości. Aczkolwiek pewnie z okazji różnych imprez będzie się pojawiał tu i tu.
Odpowiedz

#13
przem710 napisał(a):będzie stacjonował w Warszawie

Znaczy, gdzie? Wiesz coś konkretniejszego?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#14
Nie mam konkretnych informacji, ale z tego co wiem prawdopodobnie KM będą się nim opiekowały.
Odpowiedz

#15
I bardzo dobrze, pozostaje mieć nadzieję, że nie zmieni się myślenie firmy opiekującej się tym.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prace konserwatorskie EW51-36 zakończone norbis97 2 3 005 22.01.2019, 21:58
Ostatni post: FlashNDM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.