Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc - Facebook
#1
Mam małą prośbę do osób, które mają facebooka.

Mianowicie, walczę o album o historii komunikacji miejskiej we Wrocławiu. Dostanie go osoba, której komentarz będzie mieć najwięcej lajków. Na tą chwilę prowadzę, ale konkurenci nie śpią (i np. tworzą wydarzenia zachęcające do lajkowania ich komentarzy Tongue ) więc i ja muszę wytoczyć cięższą artylerię. :-P

Tak więc moja prośba jest taka, aby wejść pod ten link: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 8247359685 i kliknąć Lubię to przy moim (Grzegorz Wąsowicz) komentarzu pod tym zdjęciem, tym że "idealnie wypełni dziurę w mozaice". Smile

Liczę na Was i z góry bardzo dziękuję ! Smile Rozsyłajcie komu się da ! :-)

I pamiętajcie, lajkujemy MÓJ KOMENTARZ POD ZDJĘCIEM a nie samo zdjęcie! Smile Smile
Odpowiedz

#2
Kolejoman, Oj Grzegorzu mam dla Ciebie smutną wiadomość.... Raczej wygrasz tą książkę :-D Miłej lektury Smile
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#3
W zasadzie zmiażdżył przeciwników ;-)
Odpowiedz

#4
Po prostu pozostali bez szans.... Niewielu ma ponad 20 like'ów
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#5
Był jeden komentarz który miał ponad 60 ale wczoraj w nocy zniknął. Co ciekawe wnioskując po dzisiejszych wpisach na profilu jego autorki (zachęcających do lajkowania) dla niej i jej znajomych jest on widoczny nadal. Nie wiem jak to możliwe, no ale ja się nie znam. :-P
Odpowiedz

#6
ode mnie również +1 like
ScottyRail
Odpowiedz

#7
Kolejoman napisał(a):dla niej i jej znajomych jest on widoczny nadal.

Ktoś musiał kliknąć, że to SPAM. Facebook tak się zachowuje gdy oznaczysz posta jako spam. Generalnie FB jest mało przewidywalny jeśli chodzi o to, co komu wyświetli. Dlatego ja osobiście nie przepadam za jego mechanizmem (choć doceniam przebiegłość koncepcji).
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#8
Już jest widoczny, na szczęście ma tylko 131 lajków, więc dostał nagrodę pocieszenia. Album jest mój! :-D Dzięki wszystkim za pomoc. ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Film - prośba o podanie miejsca Kacper02 6 3 588 24.10.2015, 21:11
Ostatni post: rustsaltz
  Prośba o pomoc w transporcie Nemi 14 5 246 16.12.2012, 13:25
Ostatni post: MichałŁ
  TVP - prośba Gżągal 15 5 963 02.11.2012, 18:25
Ostatni post: radix49
  Serdeczna prośba studentwpotrzeb 0 2 178 13.09.2012, 08:54
Ostatni post: studentwpotrzeb
  Prośba o pomoc w rozpoznaniu części daaviid 6 4 522 12.07.2012, 22:26
Ostatni post: MichałŁ

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.