Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca w WARS-ie
#16
Nie wiem czy wypada się chwalić czymś takim na forum publicum, ale nie moja w gruncie rzeczy sprawa.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#17
Wie ktoś może z kąd biorą te opiekunki do pracy na sezon? Z Krakowa chyba? Mam gdzieś zdjęcie w starym telefonie jej z daleka w mundurze jak na stacje wychodziła, jak znajdę to wrzucę ;-)

[ Dodano: 2015-01-20, 21:51 ]
rustsaltz napisał(a):Nie wiem czy wypada się chwalić czymś takim na forum publicum, ale nie moja w gruncie rzeczy sprawa.

Z uwagi na charakter mojej pracy jestem singlem, więc żona się nie dowie :lol:

Miałem pisać śmiało to napisałem, u mnie dużo osób z firmy jeździ warsem i praktycznie wszystkim zdarzyły się podobne przygody. Niekiedy te laski są wręcz nachalne... Co zrobić, takie chore czasy
Odpowiedz

#18
Ja pierd**** jaka patologia i to z oby dwóch stron...
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#19
Sugeruję nie wrzucać zdjęć owej konduktorki a moderatorzy niech rozważą czy jest sens istnienia tego wątku
Odpowiedz

#20
Czy wy serio tego trolla karmicie??? [który zarejestrował się specjalnie, żeby pouprawiać gawędy erotyczne?] :->
Odpowiedz

#21
Pablo17 napisał(a):(...) ale jak laska przychodzi co 5 min czy mi czegoś nie potrzeba, a w końcu wchodzi i niby sprawdza czy wszystko jest ok kręcąc przy tym tyłeczkiem, wypinając się i ocierając o mnie to wiadomo o co chodzi. Za chyba 4 godziny zabawy dałem jej 150 zeta i była bardzo zadowolona.

A potem Pablo17 się obudził z plamą na prześcieradle i mokrą poduszką ;-)

Żenua...
Odpowiedz

#22
Słuchajcie, miałem pisać śmiało to napisałem. Jak myślicie w jakim celu to napisałem na forum po pół roku? Syrenka mylisz się. Człowieka w życiu różne dobre i złe historie, z których nabiera doświadczeń i może je wykorzystać w przyszłości i pomóc również innym. Mam siostrę prawie w jej wieku... Gdyby moja siostra tak zrobiła załamałbym się. Dziś gdyby mnie taka sytuacja spotkała to pogadałbym z tą dziewczyną te 4 godziny i starał się odciągnąć od takich zachowań, bo to zostaje w psychice na długo. Robiłem sobie "jaja" trochę z tej całej sytuacji, ale teraz uważam, że jako starszy kolega powinienem jej pomóc i porozmawiać o tym. Jezdzę trochę pociągami sypialnymi w niemczech też i takie sytuacje nigdy nie mają miejsca. Myślę że Wars powinien zatrudniać ludzi przede wszystkim starszych oraz dojrzalszych emocjonalnie. To nie jest łatwy kawałek chleba...
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tymi postami. Napisałem w tej sprawie do WARS-u i oczekuję na odpowiedz. Czuję się w niekomfortowej sytuacji i dlatego chciałem to gdzieś poruszyć, a twierdzę że forum kolejowe to chyba dobre miejsce, bo to przeważnie rodziny pracowników kolei. Ku przestrodze...
Odpowiedz

#23
Akurat pracownikow kolei to tutaj mozna na palcach jednej, najwyzej dwoch rak policzyc.

Przede wszystkim- gdyby nie bylo popytu nie byloby podazy, wiec pisanie do WARSu to zganianie winy na jedna strone.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#24
Pablo17 napisał(a):Jezdzę trochę pociągami sypialnymi w niemczech też i takie sytuacje nigdy nie mają miejsca.
To chyba logiczne. Kto by chciał Niemkę?

Pablo17: Czy ta sytuacja nie miała miejsca w pociągu z Krakowa do Jeleniej Góry? :-D
Odpowiedz

#25
Mariusz W., ten pociąg jechał przez Wrocław i Poznań. Dalej jeździ podobną trasą. A dlaczego pytasz?
Odpowiedz

#26
Gdyby to był pociąg z Krakowa do Jeleniej Góry, to by wszystko było jasne.

Czy konduktorka miała takie piękne, duże niebieskie oczy?
Niebieską koszulę i niebieską spódniczkę?
I w ogóle wszystko miała śliczne?
Odpowiedz

#27
Tzn dlaczego wszystko by było jasne? :-)

Miała duże niebieskie oczy, białą koszulę miała, wzrost nie wiem ze 150/160. Nie była jakąś pięknością, ale blondynki same w sobie są ładne :-P
Odpowiedz

#28
Odpowiedz

#29
;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
Odpowiedz

#30
Zdjęcia nie zamieszczę, jej nr to 9733K z plakietki, choć zdjęcie nie pokazuje wyraźnie. Ktoś zna?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Asystent konduktora Wars kzk kolejarz 0 1 099 26.05.2021, 19:55
Ostatni post: kzk kolejarz
  Praca - asystent konduktora w WARS-ie Michal46 2 5 645 05.01.2013, 23:09
Ostatni post: Lukas91
  WARS w sezonie - praca mateusz123 3 5 165 20.03.2011, 22:48
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.