Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Kobieta zgubiła w autobusie MPK 450 tysięcy złotych
#1
Pechowo dla wrocławianki zakończyła się w ubiegły piątek podróż autobusem komunikacji miejskiej. Wrocławianka w jednym z autobusów zgubiła bagatela... 450 tysięcy złotych. Brak gotówki uzmysłowiła sobie dopiero w banku.

Więcej: TuWrocław.com
Odpowiedz

#2
Kto normalny wozi taką sumę autobusem miejskim (stać ją chyba było na taksówkę, prawda?) w reklamówce, jak podawano dziś w wiadomościach radiowych? Widocznie żyłki do interesów kobiecie nie brak, ale rozsądku już tak.
Jaro

Odpowiedz

#3
mikrobart, znalazłeś już?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#4
Moim zdaniem to jest ściema.
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#5
Natomiast jak można zgubić 450 tys złotych, jechać autobusem i zapomnieć że się ma takie pieniądze przy sobie. Nie mogę tego pojąć.
Odpowiedz

#6
W RMFie mówili, że ściema...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#7
A ja jestem skłonny w to akurat uwierzyć. Jak uczy doświadczenie - głupota ludzka nie zna granic, poza tym ludzie mają różne choroby i obsesje, niestety.

A mogła oddać na Radio! Taka strata!
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#8
Tak jak mówiłem - http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html - ściema Smile

Od samego początku w to nie wierzyłem.
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#9
Ależ się MPK cieszyło, że ich hiper nowoczesny system monitoringu zdał egzamin. We Wrocławiu było kilka dni akcji studenckiej - szukamy kasiorki na imprezę. Nie udało mi się...
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "Awaryjny odświeżacz" w autobusie Gżągal 4 3 605 01.07.2013, 18:14
Ostatni post: Mariusz W.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.