Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrobarta walka z aparatem
#46
No to aparat masakruje ci zdjęcia niewąsko - popatrz lepiej w ustawienia aparatu.
Odpowiedz

#47
Jaki to jest aparat? Wygląda jak telefon komórkowy, zdjęcie jest totalnie rozmyte.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#48
Bo to jest robione komórką.
Odpowiedz

#49
Lutek, te akurat zdjęcia były robione kamerą (ktora posiada funkcje aparatu ale jak widać po jakości nie najlepszy), przy tych zdjęciach chodziło mi o nauke nie przypalania nieba, następnie muszę podszlifować kompozycje i dopiero można brać za robienie fotek w lepszej jakości
Odpowiedz

#50
Kamera jak nazwa wskazuje służy do kręcenia filmów. To, że ma funkcje robienia zdjęć nie znaczy, że będą super. Tak jakbyś chciał się ścigać quadem ze ścigaczem po autostradzie.

Zdjęcia kolejowe robione kamerą? Nieporozumienie.
Odpowiedz

#51
Łukasz Turek, ja akurat jestem MK z tych typów co ,,zaliczają" linie kolejowe więc zdjęcia są na drugim planie i nie potrzebuje jakośći tylko żeby były jakieś pamiątki z wypadów, Ty jesteś bardziej z tych co zajmują się fotografowaniem więc dla Ciebie na pierwszym miejscu jest jakość
Odpowiedz

#52
Chłopie tutaj nawet PS nie pomoże. Zamiast od razu napisać jaki masz aparat, czym robisz to my bawimy się w zgaduj zgadula :-| No dobra, potrzeba Ci aparatu do zdjęć.

Skoro pytałeś to daliśmy Ci odpowiedź.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#53
Bartek napisał(a):Łukasz Turek, ja akurat jestem MK z tych typów co ,,zaliczają" linie kolejowe więc zdjęcia są na drugim planie i nie potrzebuje jakośći tylko żeby były jakieś pamiątki z wypadów, Ty jesteś bardziej z tych co zajmują się fotografowaniem więc dla Ciebie na pierwszym miejscu jest jakość

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie z niebem a zarazem problem się rozwiązał.

[ Dodano: 2010-08-09, 19:36 ]
Proszę o zmianę tematu na... jakiś inny zgodny z obecną dyskusją.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z aparatem kulachimk 18 7 831 25.07.2011, 13:14
Ostatni post: kulachimk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.