Ankieta: Które zdjęcie powinno zostać fotografią sierpnia 2012?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zdjęcie nr 1 - Jarysz
19.18%
14 19.18%
Zdjęcie nr 2 - Lutek
1.37%
1 1.37%
Zdjęcie nr 3 - Mati_An
6.85%
5 6.85%
Zdjęcie nr 4 - Lutek
1.37%
1 1.37%
Zdjęcie nr 5 - przem710
15.07%
11 15.07%
Zdjęcie nr 6 - Dozer
34.25%
25 34.25%
Zdjęcie nr 7 - piotrek_n0
2.74%
2 2.74%
Zdjęcie nr 8 - przem710
9.59%
7 9.59%
Zdjęcie nr 9 - przem710
9.59%
7 9.59%
Razem 73 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głosowanie na zdjęcie sierpnia 2012
#1
Zapraszamy do głosowania na zdjęcie sierpnia 2012, oto fotografie nominowane.

1. Fotografia użytkownika - Jarysz:
[Obrazek: SA137-001.jpg]

2. Fotografia użytkownika - Lutek:
[Obrazek: DSCN1157.jpg]

3. Fotografia użytkownika - Mati_An:
[Obrazek: DSC_1833.jpg]

4. Fotografia użytkownika - Lutek:
[Obrazek: DSC_0173.jpg]

5. Fotografia użytkownika - przem710:
[Obrazek: 1018_2012_05_20.jpg]

6. Fotografia użytkownika - Dozer:
[Obrazek: DSC_3138.jpg]

7. Fotografia użytkownika - piotrek_n0:
[Obrazek: IMG_7908.jpg]

8. Fotografia użytkownika - przem710:
[Obrazek: 525_2.jpg]

9. Fotografia użytkownika - przem710:
[Obrazek: 1786.jpg]
Odpowiedz

#2
Fotografia sierpnia... Z możliwością wyboru tego ze śniegiem? Wink
Odpowiedz

#3
KlimaT, tak jest. Kryterium jest czas dodania, nie czas wykonania ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#4
Zagłosowałem na fotografię numer 9 Przemka. Sam sobie się dziwię ( kapkę wyżej do wyboru był przecież Ostbahn i dymiąca Stonka z bonanzami, a ja głosuję znowu na zdjęcie kibla! Heheh co się ze mną dzieje :-D ), jednak oceniamy nie tabor, tylko zdjęcie ;-) Myślałem jeszcze nad 3 innymi pozycjami, jednak fota Kibelka Przemka wg. mnie jest znów najlepsza w całym zestawieniu.

EN57 pięknie się prezentuje, jest ładnie pomalowany i niezasyfiały jak to większość jednostek w Polsce, no i te barwy - przypominają mi się dawne malowania Kibli ;-)

PS.
przem710 czy oni dla ciebie te Kible specjalnie odmalowują/myją do zdjęć? ;-D W zeszłym głosowaniu Kibel na twoim zdjęciu też tak "błyszczał" i robił na mnie takie same wrażenie jak ten tutaj ;-) Czy też po prostu macie zadbane i ładne jednostki? Bo np. na widok jednostek DZPRu to idzie się porzygać, syf, kiła i mogiła ^^
Odpowiedz

#5
Ja też zagłosowałem na zdjęcie Przema, ale nr 8. Chociaż bardzo spodobało mi się też zdjęcie Dozera, nr 6, no ale jednak dymiąca stonka z bonanzami przeważyła Wink
Jaro

Odpowiedz

#6
Bezapelacyjnie fotografia nr 6 Dozera. Uwielbiam zdjęcia "z góry", gdy skład jest na łukach. Widziałem już kilka takich, każde jedno podoba mi się ogromnie, więc wybór mógł być tylko jeden.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#7
technicznie moim zdaniem najlepsze jest zdjęcie numer 1. Kard, światło... niczego w tym zdjęciu nie brakuje. To też na nie zagłosowałem.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#8
Propozycji w tym miesiącu jest dużo, a wybór jest naprawdę trudny. Ja dość długo wahałem się pomiędzy czterema fotografiami o numerach 1, 6, 7 oraz 9. A którą wybrałem, nie napiszę. ;-)
Odpowiedz

#9
Wybrałam zdjęcie nr. 5 , ponieważ jest w klimacie romantico :-P , bardzo przyjemnie się na nie patrzy. Ma swój urok ;-)
Odpowiedz

#10
Wszystkie zdjęcia są świetne. Nie powiem na co zagłosowałem, ale wahałem się pomiędzy pozycjami 1, 3, 6, 7, 8. Wg mnie są najbardziej udane :-D

Tak sobie myślę, może by wprowadzić taką tradycję (o ile jeszcze nie funkcjonuje), że nowo wybrane zdjęcie miesiąca zdobiłoby forumowy nagłówek (wraz z umieszczonym logiem) do czasu wyboru następnego zdjęcia miesiąca?
Odpowiedz

#11
endrju, tak też zrobimy, tylko, że nie będzie to zdjęcie miesiąca w każdym przypadku - będziemy czerpać ze zdjęć nominowanych. Są takie zdjęcia, które nie pasują do nagłówka - za mało miejsca na logo forum, układ trudny do wycięcia paska (kształtu nagłówka).
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#12
Ja Wam nie powiem na które zdjęcie zagłosowałem. Admini, nie podglądać!!!

endrju napisał(a):taką tradycję (o ile jeszcze nie funkcjonuje), że nowo wybrane zdjęcie miesiąca zdobiłoby forumowy nagłówek (wraz z umieszczonym logiem) do czasu wyboru następnego zdjęcia miesiąca?

A czy nie jest tak, że zdjęcia miesiąca trafiają "z automatu" do przyszłorocznej edycji kalendarza (tego drukowanego)?

Hm, może zdjęcie powinno zdobić nagłówek forum w kolejnym roku (tj. żebyśmy mieli równocześnie takie samo foto w nagłówku i na kartce z kalendarza. Taki mały żarcik.). ;-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#13
Ja zagłosowałem na "5". Ma super słoneczny klimat. Inne też mi się podobają, szczególnie ten jamnik, ale mimo to, wybrałem 5. ;-)
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#14
psim napisał(a):A czy nie jest tak, że zdjęcia miesiąca trafiają "z automatu" do przyszłorocznej edycji kalendarza (tego drukowanego)?

Z tego co pamiętam, są brane pod uwagę, ale patrząc na zdjęcia miesiąca w 2011 roku, w kalendarzu jest tylko jedno zdjęcie miesiąca (marzec, zdj. miesiąca także w marcu)
Odpowiedz

#15
Zdjęcia do kalendarza są wybierane w inny sposób. Oczywiście wszyscy mają na to wpływ.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Głosowanie na zdjęcie grudnia 2012 Maciej 31 11 617 02.02.2013, 15:43
Ostatni post: loony
  Zdjęcie grudnia 2012 - wyniki mikrobart 0 3 719 01.02.2013, 14:18
Ostatni post: mikrobart
  Zdjęcie listopada 2012 - wyniki mikrobart 0 3 641 03.01.2013, 21:26
Ostatni post: mikrobart
  Głosowanie na zdjęcie listopada 2012 przem710 27 9 851 21.12.2012, 23:09
Ostatni post: mikrobart
  Głosowanie na zdjęcie października 2012 mikrobart 22 10 250 10.12.2012, 15:42
Ostatni post: Tet

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.