Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Dymanie" na torach
#1
Wystawy fotograficzne, programy artystyczne,koncerty warsztaty, jarmarki, wyścigi wreszcie zwiedzanie lokomotyw oraz przejażdżki drezyną. Takie atrakcje będą dostępne na V Pikniku Kolejowym, który rusza 9 września w niedzielę. Tegoroczna edycja imprezy jest zorganizowana pod hasłem "Pociąg do kultury - nowe oblicze grabowskiej toczki". A miejscami wspólnego biesiadowania i zabawy będą cztery stacje kolejowe powiatu ostrzeszowskiego: w Bukownicy, Grabowie nad Prosną, Godziętowach i Ostrzeszowie.

więcej na: www.rc.fm

Dodam, że linia ta od wielu wielu lat jest zamknięta. Prowadziła z Ostrzeszowa do Namysłaków. Niedawno też była bitwa o dworzec w Grabowie nad Prosną.
Odpowiedz

#2
Przyznam, że nazwa tematu bardzo mnie zaniepokoiła, spodziewałem się w treści złych rzeczy :-D

Przepraszam za OT.

Wybrałbym się, ale oczywiście nie mam w niedzielę czasu...
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Admin ma brudne myśli :-P
Odpowiedz

#4
MK_ŚLĄSK napisał(a):Admin ma brudne myśli :-P
Czemu brudne? Wystarczy zadbać o czystość swojego ciała przed „tym”. ;-)
Nazwa tematu na tyle chwytliwa, że i ja wszedłem w temat ze zbereźnymi myślami.
Odpowiedz

#5
PLAKAT przedstawiający konkretne atrakcje tej imprezy kolejowej.
Odpowiedz

#6
Piąta edycja Pikniku Kolejowego w powiecie ostrzeszowskim za nami. Na czterech nieczynnych stacjach kolejowych na trasie Ostrzeszów - Namysłaki nie zabrakło kulturalno-rekreacyjnych atrakcji z przejażdżkami drezyną na czele.

Miłośnicy kolei biesiadowali i bawili się na stacjach w Ostrzeszowie, Godziętowach, Bukownicy i Grabowie nad Prosną. "Tegorocznemu Piknikowi towarzyszyło hasło "Pociąg do kultury - nowe oblicze Grabowskiej Toczki" - wyjaśniła Radiu Centrum Ludmiła Cieślarczyk, kierownik Wydziału Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie:

źródło: www.rc.fm
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.