Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technik dróg i mostów kolejowych
#1
Siema,
od pewnego czasu myślałem nad podjęciem nauki w formie kursu czy szkoły policealnej, aby mieć możliwość ubiegania się właśnie o tytuł w.w. technika.
czy możecie mi powiedzieć jakie stanowiska w spółce PLK czy w firmach zewnętrznych można uzyskać z tym technikiem? i czy w naszych czasach fakt, że każdy jest magistrem od czegoś, albo inżynierem - nie powoduje, że sam ten tytuł jest mało ważny (np. nie ma się wystarczających uprawnień).
interesuje mnie też czy ktoś tutaj jest po takim kierunku, albo właśnie zaczął bądź uczy się tego zawodu (potrzebuję listy podręczników do przedmiotów zawodowych, a nigdzie nie mogę takowych znaleźć).
Odpowiedz

#2
buxter, Ja robię Technika Transportu Kolejowego w WCE Matel Service w Warszawie. Wejdź na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.wce.pl">www.wce.pl</a><!-- w --> i się zorientuj w szczegółach odnośnie nauki :-) Po tym kierunku możesz ubiegać się o przyjęcie do PKP PLK. Szkoła współpracuje z PLK i Cargo. :-)
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym - zatrudnimy damianecki 0 2 122 01.06.2016, 12:46
Ostatni post: damianecki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.