Ankieta: Czy akcje charytatywne takie jak PAJACYK w sieci są potrzebne i czy mają cel
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
85.71%
12 85.71%
NIE
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja "5 groszy - Pajacyk"
#1
[Obrazek: fe846c127bb476e685be2df0771fe163_w_680_h_680_c_0.jpg]

Akcja "5groszy - PAJACYK" polega na codziennym wchodzeniu na stronę i klikaniu w odpowiednie miejsce. Za jedno kliknięcie przekazujemy 5 groszy.

Za każdym kliknięciem fundacja zyskuje kilka groszy dzięki wyświetlaniu reklam, przez co możemy bezpłatnie wspierać akcję charytatywną.

Gdy ktoś z forumowiczów kliknie w link pisze kolejno:
0,05 zł.

kolejna osoba:
0,10 zł.

następna:
0,15 zł. i tak dalej...

Ile pieniędzy zbierze nasze forum (zarejestrowani użytkownicy)? Liczy się każdy grosz!
Pamiętajcie - zliczane jest tylko jedno kliknięcie dziennie w link.

[ Dodano: 2012-09-03, 23:51 ]
Jako że pierwszy zacznę, to czynię te honory
0,05 zł.
ScottyRail
Odpowiedz

#2
0,10
Odpowiedz

#3
0,15 zł.
Odpowiedz

#4
0,20 zł. ;-)
Odpowiedz

#5
0,25 zł.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#6
0,35 zł.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#7
0,40 zł.
Odpowiedz

#8
0,45 zł.
ScottyRail
Odpowiedz

#9
0,50 zł.

Jeśli mogę coś napisać - fajnie, że takie akcje istnieją w sieci, tylko niezbyt jestem przekonany co do konieczności istnienia osobnego tematu na tym forum i wypisywania wszelkich uzbieranych w ten sposób kwot. Ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz

#10
sorry, że Wam psuje zabawę, ale skoro już chcecie pomagać w taki sposób to wykorzystujcie do maxa tą "funkcje" Internetu

www.poomoc.pl - tu macie stronę, gdzie wszystkie te akcje są zebrane w jedno miejsce i można szybko i łatwo pomóc większej liczbie potrzebującym. wystarczy kliknąć raz dziennie na te wszystkie kółeczka i codziennie robić to ponownie. to tyle ode mnie
Odpowiedz

#11
0,55 zł

Nie obraźcie się, ale uważam że pisanie takich rzeczy w wątku to pajacowanie. Lepiej wpłacić choćby 10 zł przelewem co 2-3 miesiące na konto PAH, niż w ten sposób zbiorowo marnować czas. Pełne poparcie dla kol. endrju.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#12
0,60 zł


Fajnie, że forum bawi się w takie akcje charytatywne, ale raz jak słusznie zauważył psim, że lepiej wpłacić jakiś hajs od siebie, taki konkretny, niż zbiorowo "pajacować". Dwa, że można było się wykazać większą oryginalnością i zaangażować w jakąś inną akcję charytatywną, albo w innej formie, a nie żywcem zżynać to z sąsiedniego forum.

Poza tym nie popieram tworzenia oddzielnego tematu do tego typu akcji na forum - jeśli ktoś chce to może sobie sam znaleźć w necie odpowiednie strony i wspierać je dobroczynnie klikaniem itd.

A jeśli FK ma się bawić w akcje charytatywne, to powinniśmy robić to porządnie i z sensem, tzn. zrzuta od każdego i przelew na konto jakiejś fundacji konkretnej sumy ( nawet niech to będzie łącznie chociaż 100zł, a nie jakieś klikanie) od FK ogółem czyli nas, albo samemu organizować jakąś akcję charytatywną, np. dochód ze sprzedaży jakichś gadżetów forumowych ( albo jakiś procent od niego) będzie przekazywany na to i na to itd. Myślę że to byłoby o wiele lepsze, niż to "pajacowanie".
Odpowiedz

#13
Gdyby każdy chociaż by dał symboliczną złotówkę to mielibyśmy dużo kasy by móc wesprzeć taką organizacje.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#14
5,60 zł

flanker napisał(a):Dwa, że można było się wykazać większą oryginalnością i zaangażować w jakąś inną akcję charytatywną, albo w innej formie, a nie żywcem zżynać to z sąsiedniego forum.

Ja samotnie prowadzę wątek o oddawaniu krwi, +450 ml co 2 miesiące (częściej nie można). Zapraszam do współudziału, będzie weselej :-)

Skoro jednak już mamy ten wątek, to proponuję przyjąć zasadę:

Każdy wypowiadający się tu musi albo kliknąć w brzuszek Pajacyjka (1 wypowiedź = 5 gr.), co można zrobić tylko raz dziennie, albo wykonać wpłatę na drobną kwotę na konto PAH, i wtedy może wypowiedzieć się kolejny raz w danym dniu. ;-D

Ja zrobiłem teraz wpłatę + 5 zł, żeby móc wykonać kolejny wpis w wątku :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#15
5.65

psim, dobry pomysł, w dobie darmowych przelewów internetowych
Pozdrawiam, Leonardo
http://www.leospace.pl/

Kilometry w 2012 | 2013 | 2014 | 2015
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  450 ml krwi + szpik - akcja charytatywna psim 56 19 050 22.12.2015, 14:46
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.