Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parowozjada 2012 - czym jedziemy?
#46
Leonie a jak ja lecę na Podróżniku to mi nie rzutuje kiedy kupię bilet, tylko jak najszybciej przydałoby się kupić miejscówkę, mam rację? ;-)
Odpowiedz

#47
Miejscówki bez biletu nie kupisz.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#48
Jak nie, jak tak. Sam byłem świadkiem, jak @przem710 kupował miejscówkę do "podróżnika" na MONCIAKA w Krakowie Płaszowa.
Odpowiedz

#49
Ale miał podróznika?
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#50
Cytat:@przem710 kupował miejscówkę do "podróżnika"
Odpowiedz

#51
Jezu, chodzi mi o to, że bez biletu samej miejscówki nie kupisz.
A odnosiłem się do zdania flankera:
Cytat:lecę na Podróżniku to mi nie rzutuje kiedy kupię bilet, tylko jak najszybciej przydałoby się kupić miejscówkę,
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#52
Aha, sorki za zamieszanie :-D
Odpowiedz

#53
Patrząc na specyfikę biletu Podróżnika jest to chore, no ale w końcu żyjemy w kraju absurdów... Mimo wszystko dzięki za info.
Odpowiedz

#54
Nie nie jest chore, bo bez biletu mógłbyś miejsca w całym pociągu zarezerwować. NMZC :-D
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#55
Na 99% będę wtedy w Chabówce, ale mam pytanie praktyczne: czy jest wtedy bardzo duży problem z noclegiem na miejscu? Chodzi o to, że ja przyjadę z drogi, nawet nie wiem, czy będę wtedy w Bieszczadach, w Rzeszowie, czy Bóg wie gdzie, i nawet nie będę miała czas dzwonić i pytać o nocleg. Wolałabym mimo wszystko nie spać na dworze :/
Odpowiedz

#56
syrenka, na terenie skansenu w Chabówce jest baza noclegowa, jednak myślę że w dniu parowozjady chętnych będzie wielu i pasuje taki nocleg zarezerwować wcześniej. Tutaj masz szczegóły. ;-)
Odpowiedz

#57
No właśnie z tym rezerwowaniem wcześniej będzie problem - inaczej bym nie pytała, tylko rezerwowała Wink Po prostu nie mam pewności 100% że tam będę, a może się nawet zdarzyć, że ktoś mi zaocznie nocleg załatwi. Po protu pytałam o szanse na znalezienie noclegu "z marszu". W ostateczności mogę nawet do Zakopca pojechać na noc - tam pewnie nie będzie problemów...
Odpowiedz

#58
syrenka, jeśli chodzi o mnie, to na miejscu zdecyduję, czy zostaję na noc. Z tego co wiem dość łatwo znaleźć tam nocleg z marszu - w Chabówce nie zostaje na noc aż tak dużo ludzi.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#59
syrenka, jeśli chodzi o Zakopane to tam noclegi są zawsze. Praktycznie przy każdym przyjeżdżającym pociągu są osoby oferujące noclegi, tylko że ceny bywają zabójcze. Myślę że Rabka ma dobrą bazę noclegową. Bliżej i zapewne taniej niż w Zakopanem.
Odpowiedz

#60
Ano, mikrobart - to już jest jakaś nadzieja Smile W razie czego razem będziemy walczyć...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [20/21.07.2019] Parowozjada 2019 w trzeci weekend lipca mpmazurek 0 2 882 08.01.2019, 10:46
Ostatni post: mpmazurek
  Parowozjada 2018 Adams 0 2 978 13.08.2018, 14:04
Ostatni post: Adams
  parowozjada Chabówka 2017 wlodek1956 1 2 540 22.03.2017, 21:16
Ostatni post: Dominik Piotrowicz
  Parowozjada 2015 Adams 18 8 051 25.08.2015, 22:15
Ostatni post: Dominik Piotrowicz
  X Parowozjada w Chabówce - ForumKolejowe.pl patronem medialnym imprezy mikrobart 22 8 483 13.09.2014, 14:41
Ostatni post: Leonardo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.