Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parowozjada 2012 - czym jedziemy?
#16
Adams, Zobaczymy, jak z kolegą będziemy się czuć po nocce. Jak będzie wszystko okej, to czemu nie ;-)
Odpowiedz

#17
Widzę, że spora ekipa się szykuje na Chabówkę ;-) Ja na Podróżniku prawdopodobnie polecę Pogórzem i w Katowicach się przesiądę na Podhalanina. Albo pojadę do samego Krakowa i tam przesiadka z Pogórza na regio.

Jednak patrząc na ilość osób jadących Podhalaninem, szybszy przyjazd do Chabówki Podhalaninem, no i nie musiałbym wydawać dodatkowej kasy na regio, chyba wybiorę pierwszy wariant. Bo mi dokupienie Plusa na jeden kurs się po prostu mija z celem ;-)

To co panowie, do zobaczenia w Podhalaninie? :-)
Odpowiedz

#18
flanker, Będzie mi niezwykle miło urozmaicić sobie pracę, przez rozmowę z Wami :-D
Odpowiedz

#19
A co się będę cykał, też pojadę Podhalaninem. Kto będzie chciał to nawet dostanie ode mnie forumowy prezent! ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#20
Krzychu191 nie wiem czy dobrze zrozumiałem ciebie - jesteś mechanikiem/konduktorem/kierownikiem pociągu i będziesz obsługiwać tego Podhalanina? :-D Jeśli tak to super! Będzie nas spora gromadka, większość w koszulkach forumowych, więc łatwo nas będzie rozpoznać ;-)

Jeśli źle cię zrozumiałem to mnie popraw i przepraszam, ale po prostu odniosłem takie wrażenie, że obsługujesz ten pociąg ;-)
Odpowiedz

#21
No to teraz zasadnicze pytanie dla użytkowników z pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego. Wybiera się ktoś "Reglami"? :-P
Odpowiedz

#22
mikrobart ale lecisz Podhalaninem bezpośrednio od Poznania, czy dołączasz do mnie we Wrocku do Pogórza i robimy przesiadkę w Katowicach na Podhalanina? :-)
Odpowiedz

#23
flanker, Tak, obsługuję go na całej relacji jako ankieter :-P
Odpowiedz

#24
Aaaaa to ja myślałem, że kolega jest kolejarzem :-P Naprawdę fajnie, że tak się składa :-) Ale sobie wszyscy razem w jednym przedziale pewnie usiąść nie będziemy mogli przez te cholerne miejscówki, no i nie wiadomo czy jakieś tłumy nie będą nim jechać... Hmmm myślę jak tu zrobić, żebyśmy mogli wszyscy w nim spiknąć się razem.
Odpowiedz

#25
flanker, po raz kolejny uświadamiam Ci, że ja mieszkam między Wrocławiem a Poznaniem docelowo, więc wracanie się na północ do Poznania nie miałoby sensu ;-)

Gdyby Podhalanin jechał jedynie słuszną trasą przez Leszno, Rawicz to nie miałbym kłopotu. Tak będę go ścigał w Katowicach ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#26
flanker, Kto wie, może za jakiś czas... ;-) Mogę jakoś dać znać z początku trasy, jakie jest obłożenie Podhalanina.
Odpowiedz

#27
mikrobart myślałem że tobie jest obojętne i masz równą drogę i tu i tu ;-)

Krzychu191 będę bardzo wdzięczny za info, jak coś to dam ci swój numer na PW :-) (za jakiś tam czas bo właśnie zmieniam sieć).

Fajnie by było jakbyśmy jako jedna ekipa ( a trochę nas tym Podhalaninem się wybiera) polecieli w jednym przedziale, ale wiem że po wprowadzeniu miejscówek no i doliczając to że nie wiadomo jakie skład będzie mieć obłożenie właśnie w Katowicach, to może być z tym ciężko.
Odpowiedz

#28
Jak tyle osób wybiera się moim ulubieńcem, to mnie chyba nie może tam zabraknąć. We wtorek pójdę już kupić bilet, żeby miejsce się znalazło.

To będzie "forumowy" skład. ;-D
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#29
pitagoras23 może dałoby radę pokminić coś żebyśmy jechali wszyscy razem w jednym przedziale? ;-) Bo wtedy by było najlepiej.

Dawaj dawaj, jedź z nami, w końcu na Chabówkę lecimy i jesteśmy jej patronem medialnym, więc delegacja FK na niej musi być solidna ;-)
Odpowiedz

#30
To chyba i ja skuszę się na Podhalanina , do Katowic mam dojazd TLK Karkonosze który za wita tam o godzinie 2:59 więc około 30 minut mam luzu, choć Karkonosze leci przez Koluszki i boję się o opóźnienia ;/. Jutro podpytam kolegę z pracy o remonty na tej trasie żebym się nie wpakował w coś złego hehehe Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [20/21.07.2019] Parowozjada 2019 w trzeci weekend lipca mpmazurek 0 2 851 08.01.2019, 10:46
Ostatni post: mpmazurek
  Parowozjada 2018 Adams 0 2 942 13.08.2018, 14:04
Ostatni post: Adams
  parowozjada Chabówka 2017 wlodek1956 1 2 512 22.03.2017, 21:16
Ostatni post: Dominik Piotrowicz
  Parowozjada 2015 Adams 18 7 941 25.08.2015, 22:15
Ostatni post: Dominik Piotrowicz
  X Parowozjada w Chabówce - ForumKolejowe.pl patronem medialnym imprezy mikrobart 22 8 363 13.09.2014, 14:41
Ostatni post: Leonardo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.