Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokomotywy DB Schenker
#1
Mam do was takie pytanie gdzie najczęściej można spotkać lokomotywy w barwach DB Schenker ?? Mogą być na bocznicach , dworcach ma szlakach itd Smile Z góry bardzo dziękuję.
Odpowiedz

#2
Widuję je dość często na wrocławskim Gądowie oraz na Brochowie. Nie pojawiają się tam jednak na długo, głównie przelotem.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Aha no właśnie też o taki przelot mi chodzi głowie żeby zrobić parę dobrych ujęć Smile A że na początku Sierpnia ruszam na Śląsk to przy okazji mogę zabrać ze sobą aparat Smile
Odpowiedz

#4
Jak Śląsk, to na pewno Zawiercie, część towarowa. No i w zasadzie wiele innych stacji Śląska Smile
W Warszawie: Żerań, Okęcie i czasem Rembertów.
Odpowiedz

#5
O tym że w Warszawie mogę spotkać to nie wiedziałem kolejne cenne info bardzo dziękuję Smile
Odpowiedz

#6
Nie Zawiercie, a Łazy. Ale maleńko ich jeździ.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#7
Więc gdzie radzicie żeby na Śląsku się spokojnie można było ustawić i zapolować na te loki Smile
Odpowiedz

#8
Oczywiście Sosnowiec.
Jęzor Centralny.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#9
pewno znowu się przyczepi moderator, ale przypisując Zawiercie czy Sosnowiec do Śląska wkracza się w lokalne konflikty...
Odpowiedz

#10
hutterdm, ja się nie przyczepię Wink Jednak jeśli chodzi o województwo to jest to woj. śląskie, więc w drodze wyjątku można napisać "Śląsk".

Ostatnio widziałem DB na 271, chyba dowozili tłuczeń do modernizacji.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#11
rustsaltz napisał(a):Nie Zawiercie, a Łazy. Ale maleńko ich jeździ.

Generalnie, jeżeli dobrze pamiętam, to pociągi szykują im już w obrębie Zw, ale nie będę się kłócił, nie mój rejon Smile W każdym razie również tam czasem coś odstawią na boku i z tych torów wyjeżdżają m.in pociągi na Warszawę. Do tego obsługują pociągi Jaszczów - Śląsk i Jaszczów - Warszawa (przez Pilawę - Stojadła - Rembertów - Pragę, a czasem Pilawę - GK - Piaseczno - Okęcie (WGT, WPT)).
Łącznie czasem po kilka pociągów dziennie (próżne/ładowne).
Poza tym pociągi składają na wrocławskim Gądowie, ciągają pociągi z DB z Węglińca etc.
Trochę ruchu w interesie mają.
Odpowiedz

#12
W Gnieźnie widywałem popołudniami godz 17 -19
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejgniezno.cba.pl">www.kolejgniezno.cba.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz

#13
przewoz, zacytowałeś rustsaltz-a, a wpisałeś mnie :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#14
U mnie wyświetla się OK Smile Nie wiem, co to za błąd się pojawił.
Odpowiedz

#15
przewoz napisał(a):Generalnie, jeżeli dobrze pamiętam, to pociągi szykują im już w obrębie Zw,
Polazłem dziś w rejon Zw i niestety szenekerówek nie zastałem (w ogóle mało co zastałem, ale to inna bajka), jest tam warsztat napraw wagonów-tak przynajmniej mówi szyld, z panem ochroniarzem nie rozmawiałem, nie wiem. Na ostatniej grupie w Łazach od strony Zawiercia stał lord Varder, jakieś sestikolaki, czerwień się w oczy nie rzuciła.

Cytat:pewno znowu się przyczepi moderator, ale przypisując Zawiercie czy Sosnowiec do Śląska wkracza się w lokalne konflikty...
Nie jątrz, to nie będzie konfliktu Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DB Schenker Rail Polska sprzedaje lokomotywy przem710 17 10 353 13.08.2014, 06:14
Ostatni post: Jaszczur
  Lokomotywy Class 66 dla DB Schenker Tomasz Smukała 19 8 483 12.06.2011, 11:34
Ostatni post: mikrobart

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.