Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs przez internet?
#1
Witam.
Chcę zrobić dodatkowe uprawnienia (na własny koszt) jeszcze przed rozpoczęciem pracy na stanowisku maszynisty. Mam zamiar zrobić MANEWROWEGO.
Na stronie HAGAS Logistic jest oferta szkoleń. Poza nimi jest jeszcze tajemniczy E-instruktor.
Z tego co wyczytałem jest możliwość internetowej nauki na manewrowego, rewidenta, licencję maszynisty i kilka innych stanowisk.
Miał może ktoś z tym do czynienia?
Odpowiedz

#2
maszynista napisał(a):Z tego co wyczytałem jest możliwość internetowej nauki na (...) licencję maszynisty.
Jeśli to prawda to będę bał się wsiąść do pociągu.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Ja chcę tak zrobić wyłącznie uprawnienia manewrowego.
Odpowiedz

#4
Nie zrobisz.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#5
A to dlaczego nie?
Odpowiedz

#6
A przeczytaj coś na temat stanowisk bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego.

Zrozumcie, że takie firmy krzaki powstają bo jest popyt ze strony niezorientowanych.
Wyciągają pieniądze, a później gówno z tego macie.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#7
Poczytaj, kiedy kolejarz123 odpowiadał mi na pytanie na temat szkolenia w HAGANS Logistic. Jego wyszkolili. Na manewrowego mówił: 0 praktyki-tylko teoria. Chyba tylko teorię dają przez neta, potem przyjazd na egzamin...
Odpowiedz

#8
Dobra. Ucz się.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#9
Ja się pytam czy to ogólnie możliwe, że takie rzeczy robią... Szkolą przez neta???
Przecież to brzmi śmiesznie!!
Odpowiedz

#10
maszynista napisał(a):Na manewrowego mówił: 0 praktyki-tylko teoria
Uważasz, że takiemu manewrowemu można zaufać i wierzyć, że przeprowadzi manewry należycie?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#11
To właśnie pytam... Czy to żart czy co?
Mam nadzieję, że działa to na zasadzie: teoria przez neta, potem przyjeżdżasz i masz zajęcia przy sprzęganiu i egzamin.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na ile są ważne badania na kurs? Boomy 1 219 26.03.2024, 09:39
Ostatni post: Dudi85
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 366 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 795 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Wink Kurs na konduktora Karolina 2 1 620 28.05.2023, 15:42
Ostatni post: mexam
  Kurs elektryka Lorek09 5 1 819 02.12.2021, 13:55
Ostatni post: Lorek09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.