Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity
#46
maszynista napisał(a):Wakacje w pełni. Jeżeli skład będzie zapełniony po brzegi-ludzi stoją/siedzą w korytarzach/przedsionkach to pchamy się dalej ze spisywaniem czy wolniej, kogo można spisujemy, nie na siłę....?

Szczegółowe zasady postępowania otrzymasz w materiałach szkoleniowych.
Ogólna zasada jest taka, że staramy się spisać wszystkie bilety. Jednak jeżeli kierownik stwierdza że kontrola jest niemożliwa, to wystawia nam odpowiednią bumagę z siedmioma pieczątkami, zapisuje na niej liczbę wagonów i szacunkowe zapełnienie (jego zdaniem), i wtedy jesteśmy usprawiedliwieni.

A jeśli drużyna idzie z kontrolą, to idziemy razem z nią. Ważne żeby takie zasady ustalić z drużyną już na początku, i z każdą nową (na dłuższych trasach zmieniają się), bo potrafią czasami sami pójść na kontrolę i wtedy rzetelność badania szlag trafia.

Powtarzam: to są zasady z badań w poprzednich latach. W tym roku mogą być inne. W razie podjęcia pracy należy uważnie zapoznać się z przekazanymi materiałami szkoleniowymi. Wkrótce postaram się opisać podstawowe zagadnienia, z którymi najczęściej ludzie mają problemy i realizują je błędnie.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#47
A to ankieterzy nie siedzą w przedziale razem z drużyną konduktorską?
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#48
@pitagoras23 Niekoniecznie, zależy od obsługi, czy da ci osobny przedział na starcie, czy wolą, byś siedział z nimi Smile
Odpowiedz

#49
Jak jeździłem w październiku to zawsze mieliśmy swój przedział. Ani razu nie siedzielismy
z drużyną. Inna sprawa, że akurat mieliśmy fajną trasę z małym oblożeniem.
A co do samej pracy - jest mega ciężko. Ale można się przyzwyczaić. To nie jest żadna wycieczka.
Odpowiedz

#50
Czy ktoś z szanownych forumowiczów dostał już pracę? Jak tak, to na jakich trasach ? Smile
Odpowiedz

#51
Ja niestety zostałem zignorowany przez koordynatora dolnośląskiego - widocznie ma już obsadzone trasy. Wiem jednak, że kilka naszych użytkowników dostało swoje trasy - wypowiedzcie się, moi drodzy.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#52
Póki co ja dostałem dzisiaj maila z grafikiem. Wspólnie z @kebeka dostaliśmy TLK Regle na odc. Zakopane - Toruń - Zakopane :-P
Odpowiedz

#53
Niestety ja nie dostałem żadnego telefonu.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#54
W krakowskim rejonie zostały chyba dwie wolne trasy.
RJ 2011/2012 - 16253 km
Odpowiedz

#55
Elektronik, tak, z tego co wiem to zostały wolne trasy Dolnoślązaka i Bieszczad na odc. Kraków - Przemyśl - Kraków.
Odpowiedz

#56
Adams napisał(a):Elektronik, tak, z tego co wiem to zostały wolne trasy Dolnoślązaka i Bieszczad na odc. Kraków - Przemyśl - Kraków.

Jak coś to też jestem zainteresowany
ScottyRail
Odpowiedz

#57
Dostał ktoś może TLK Rozewie? ;-D
Odpowiedz

#58
Odpowiedz na mojego maila z godziny 22:00 Małopolskiego koordynatora
Cytat:2012-08-02 10:16
Witam
Nie mam już miejsc. Odezwę się jeśli cos mi się zwolni.
Pozdrawiam,Bernard Szczawiński
ScottyRail
Odpowiedz

#59
Ja mam razem z kolegą TLK Podhalanin Smile Także z @Adams będziemy mogli sobie pogadać Smile
Btw. Może wy coś wiecie na ten temat. W mailu z rozpiską, było napisane, że badanie nocnych składów zaczyna się 21.08 a w rozpisce jest od 23.08. Błąd czy jakieś inne składy są już od 21.08?
Odpowiedz

#60
Może chodzi o kolejność wykonywania kursu. Po za tym badanie ma trwać 10 dni.
RJ 2011/2012 - 16253 km
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 876 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 243 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 300 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 57 107 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 870 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.