Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity
#31
PSIM
Mówiłeś o formularzach i małym szkoleniu na forum. Bardzo chętnie wziął bym w nim udział. :-)
Jeżeli mowa o ubiorze to buty (bardziej eleganckie-wyświecone z takim czubem :-) ), niewytarte jeansy, koszula biała i na to identyfikator. Będzie dobrze?

Jeżeli mowa o pasażerach kolejarzach to powiem im prostu z mostu, że za kilka miesięcy będę pracować na kolei (niech nie utrudniają mi pracy).
Odpowiedz

#32
Myślę że taka gadka nic nie zmieni. Trzeba być asertywnym - tu i teraz masz zadanie do wykonania i masz je wykonać prawidłowo. To co będzie za kilka miesięcy nie ma znaczenia. We wszelkich sprawach wątpliwych masz prosić o pomoc kierownika i kropka. Nie wolno się z nikim spierać, zwł. jeśli wbrew zasadom sprawdzasz bilety sam, bo mogą narobić dymu.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#33
Dokładnie, w zeszłym roku trafiłem na bardzo przyjazne drużyny, szczególnie ze Szczecina. Wszystko spisywałem wraz z kierownikiem/konduktorem, wolałem samemu nie chodzić a i drużyny też tak chciały. 2 tyg temu spotkałem kierownika z jednej z drużyn krakowskich, który mnie poznał i dość długo porozmawiał w Reglach, więc są bardzo mili ludzie w drużynach ;-) (co nie zmienia faktu, że są wyjątki, ale każdy wyjątek potwierdza regułę)
Odpowiedz

#34
Ja kilka razy trafiłem na tego samego kierownika, usłyszałem dobry tekst z jego ust "ty młody idziesz z wikarym, a ty pójdziesz z proboszczem" Co do pracowników kolei będących po służbie lub jako pasażer nie trafiłem na chamskich.
ScottyRail
Odpowiedz

#35
Damy radę tylko kanapek na drogę nie może zabraknąć.
Umowy się podpisuje czy co?
Odpowiedz

#36
Później, później się podpisuje. Przy wypłacie Wink Wyluzuj, w tej branży (tajemniczy klient, badania, itp) takie podpisywanie umów - po wykonaniu roboty - to niestety standard. Ale bez nerwów, IPSOS raczej nikogo nie wykiwa.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#37
psim,
Masz formularze na których mógłbym zobaczyć i co to chodzi?
Na nocne też badają? Ja bym miał nocne Rozewie i Warszawę.
Odpowiedz

#38
maszynista napisał(a):Jeżeli mowa o pasażerach kolejarzach to powiem im prostu z mostu, że za kilka miesięcy będę pracować na kolei (niech nie utrudniają mi pracy).
Z pewnością ich to bardzo zainteresuje.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#39
Witajcie, wiecie może kiedy ruszają zapisy, czy może już są prowadzone? Chciałem startować w roku poprzednim, ale wypadł mi ważny wyjazd, więc w tym roku chciałbym nadrobić zaległości :-) W innym miejscu powiedziano mi, abym się skontaktował z lokalnym koordynatorem. Gdzie można znaleźć jakiś kontakt do niego?
Odpowiedz

#40
psim napisał(a):Najgorsi są pasażerowie-kolejarze. Ci to zawsze wynajdą 100 problemów, pretensji do ankietera, zarzutów. Czasami złośliwie odmówią okazania biletu, i trzeba iść po kierownika. Nie wiem skąd im się to bierze.
Dlatego że przy kontroli biletów wystarczy, że przywitają się z kierownikiem/konduktorem, w najgorszym przypadku powiedzą "sieciowy/miesięczny". Pokazanie biletu to za duży wysiłek.
Poza tym kolejarze uważają pociąg za swój drugi dom więc czemu mają się komuś tłumaczyćSmile
Odpowiedz

#41
Katarzyna, to by się mniej więcej zgadzało z moimi obserwacjami. Trafiłem nieraz na osobników, którzy orzekli że mi swojego biletu nie wręczą, tylko mogą co najwyżej (z wielką łaską) podyktować dane. Chyba się srodze zawiedli, bo zamiast się zmartwić - na co wyraźnie liczyli - bez problemu przystałem na taką formę ankietowania, wypytując bardzo dokładnie o wszelkie szczegóły :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#42
Wakacje w pełni. Jeżeli skład będzie zapełniony po brzegi-ludzi stoją/siedzą w korytarzach/przedsionkach to pchamy się dalej ze spisywaniem czy wolniej, kogo można spisujemy, nie na siłę....?
Odpowiedz

#43
Przepraszam, że tak brutalnie ponowię pytanie ;P Czy ktoś ma jakiś kontakt do nich, aby ewentualnie zgłosić swoją kandydaturę do ankietowania? :-P
Z góry dzięki.
Odpowiedz

#44
Wszyscy (prawie) oczekujemy..... na konkretną propozycję pracy....
Odpowiedz

#45
No to dzięki za szybką odpowiedź. Myślałem, że już coś przegapiłem. W takim razie będę uważnie śledził wątek.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 986 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 345 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 466 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 58 267 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 938 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.